אנרגיית שמש

מתכננים להתקין פאנלים סולאריים ביתיים עם סוללה ביתית? אתם בדרך הנכונה. עם הזמן, הפאנלים הסולאריים והסוללות הביתיות נעשים יותר ויותר זולים, נגישים, עמידים ויעילים מאי פעם. הנה כמה מהיתרונות החשובים ביותר שמציעה לכם אנרגיית שמש.

מעניקה לכם שליטה על החשמל הביתי

אנרגיית שמש מציעה שחרור מהתלות בחברת החשמל. הלוחות סולארים הלוכדים את אנרגיית השמש, מסייעים להפחתת חשבונות החשמל ומספקים כוח גיבוי אמין, בשעות של הפסקות חשמל.

הסכמי שירות עם חברה המתקינה פאנלים לקליטה של אנרגיית שמש, יכולים להציע תעריפים נמוכים, זולים בהרבה מהתעריפים של חברת חשמל. כך שעם המערכת הסולארית הביתית, תוכלו לצפות לשלם פחות עבור החשמל הביתי שלכם.

בנוסף, שימוש בסוללה המונעת על ידי השמש מאפשר לכם להימנע מתעריפי החשמל הגבוהים בשעות השיא. תעריפים אלה נקבעים על ידי חברת החשמל ומשתנים לפי שעות היום. החשמל יקר יותר בשעות של שיא הביקוש וזול יותר בשעות שבהן הביקוש נמוך יותר.

כשאתם מתקינים מערכת לקליטת אנרגיית שמש המצוידת גם בסוללה ביתית נטענת, אתם יכולים להימנע מהתעריפים היקרים ביותר, ולהשתמש בשעות השיא באנרגיה שנלכדה בסוללה הביתית, במקום בחשמל מחברת החשמל. זו דרך נוספת למיקסום החיסכון שלכם באנרגיה.

אנרגיית שמש  מעניקה אנרגיה נקייה ומתחדשת

אנרגיית שמש היא מקור אנרגיה נקי, נטול פליטות ומתחדש. בניגוד לדלקים מאובנים, כמו פחם וגז טבעי, הפאנלים הביתיים לא משחררים מזהמים מזיקים ולא פולטים גזי חממה (כמו פחמן דו חמצני), לאוויר ולמקורות המים.

על ידי הפחתת זיהום האוויר, אנרגיית שמש יכולה למנוע נזקים בריאותיים וסביבתיים ולהציל חיים של מינים רבים בטבע.

הפוטנציאל של אנרגיית השמש הביתית הוא עצום. אם היינו לוכדים את כל אנרגיית השמש על פני כדור הארץ למשך שעה אחת בלבד, ניתן היה להפעיל את העולם כולו למשך שנה שלמה.

הפאנלים הסולאריים תורמים לחיסול פליטות מזיקות משריפת דלקים מאובנים ומפחיתים את טביעת הרגל הפחמנית. למעשה, טכנולוגיות אנרגיה מתחדשת הן המפתח לעתיד נקי וטוב יותר לכולם.

אנרגיית שמש מעלה את ערך הבית שלכם

יתרון נוסף של מערכת סולארית וסוללה ביתית קשור לעליית ערך הבית. ברחבי העולם, פאנלים סולאריים מעלים את ערכם של הבתים בשיעור של אחוזים אחדים.

המשמעות היא שתוכלו להחזיר את עלויות המערכת הסולארית והסוללה, כאשר תקבלו מחיר גבוה יותר בעת מכירת הבית שלכם. בנוסף, משקי בית המתקינים אנרגיה סולארית מתוגמלים בחשבונות חשמל נמוכים יותר. כלומר, התקנת פאנלים סולאריים ביתיים היא השקעה נכונה. בין אם אתם משדרגים את הבית שלכם לצורך מכירה עתידית, או משקיעים בנכס שיהיה הבית שלכם לנצח – ערך הנכס בדרך כלל יעלה באופן משמעותי בזכות הפאנלים הסולאריים שהתקנתם בו.

ירידה בעלויות של מערכות סולאריות

העלויות של מערכות סולאריות יורדות בשנים האחרונות באופן דרמטי. אין ספק שמקורות אנרגיה נקיה ומתחשת, כמו אנרגיית השמש, הם מה שכולנו צריכים כדי לשמור על אוויר נקי וליהנות מבריאות טובה יותר.

שתפו עם חברים
צרו עמנו קשר
*6793
כפר סבא התע"ש 20
ימים א’-ה’ 08:00-18:00
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים ונחזור אליכם
התחל שיחה בווצאפ
1
היי, איך אפשר לעזור?
התחל שיחה
שלום איך נוכל לעזור?
Skip to content