החזר השקעה פאנלים סולאריים

החזר השקעה פאנלים סולאריים – איך זה עובד? אנשים רבים כבר גילו שהשקעה בפאנלים סולאריים היא דרך נפלאה להפחתת התשלומים לחברת החשמל, ולהפחתת טביעת הרגל הפחמנית. במאמר זה נעסוק בהחזר ההשקעה – ROI (Return On Investment), שנוצר מהשקעה בפאנלים סולאריים.

קודם כל, כאשר מדובר על החזר השקעה פאנלים סולאריים חשוב לדעת שברוב המערכות הסולאריות, ההשקעה תוחזר רק כעבור כ-10 שנים ולפעמים קצת פחות. לדוגמה, השקעה בהתקנת מערכת שעולה עד מאה אלף שקלים, תוחזר לאחר כ-7-5 שנים. ורק לאחר מכן אפשר להתחיל ליהנות מהרווחים.

מהו ההחזר על ההשקעה עבור פאנלים סולאריים?

החזר השקעה פאנלים סולאריים (ROI), הוא סכום הכסף הממוצע שבעל הבית יקבל מהפאנלים הסולאריים שלו לכול אורך חייה של המערכת הסולארית. סכום זה משתנה בהתאם לסוג המערכת ולגודלה, ובהתאם לגורמים נוספים כמו מיקום, אפשרויות מימון ותמריצים.

כדי לקבוע סכום משוער של החזר השקעה פאנלים סולאריים עבור בית מסוים יש לקחת בחשבון מספר גורמים.

  1. הגורם החשוב ביותר לקביעת החזר השקעה הוא עלות ההתקנה שלהם. בדרך כלל מדובר בכ-100,000 שקלים ואף יותר. למרות שזה נראה כמו עלות ראשונית גדולה מדי, בעלי בתים יכולים לנצל במקרים רבים הנחות של המדינה או אפשרויות לזיכויי מס, כדי להפחית את העלות הראשונית באופן משמעותי.
  2. הגורם העיקרי השני בקביעת החזר השקעה פאנלים סולאריים, קשור לייצור האנרגיה או לקיבולת. באופן כללי, מערכת גדולה יותר מייצרת אנרגיה רבה יותר בהשוואה למערכות הסולאריות הקטנות יותר. זאת הודות לקיבולת הגבוהה יותר ולדירוג היעילות הגבוה יותר.

עם זאת, כבעלי בתים, חשוב שתבינו את צרכי החשמל שלכם כדי לקבוע במדויק כמה קיבולת אתם צריכים לקבל מהפאנלים הסולאריים שלכם.

עוד שירותים שאנו מספקים:

התקנת מערכות סולאריות מתקדמות >>  | פאנלים סולאריים מחיר >>

כמה כסף אפשר להרוויח מהתקנת פאנלים סולאריים?

המציאות מלמדת שאנרגיה סולארית נמצאת במגמת עלייה. למעשה, זו אחת מצורות האנרגיה המתחדשת הצומחות ביותר. ויש לכך סיבה טובה. פאנלים סולאריים מספקים מקור חשמל אמין ובר קיימא, ולא כל כך מסובך להתקין אותם.

החזר השקעה פאנלים סולאריים – לפני שאתם מתחילים להתקין פאנלים סולאריים יש כמה דברים שכדאי לזכור.

  1. כמה כסף תוכלו להרוויח על ידי התקנת פאנלים סולאריים? משק בית ממוצע שמתקין פאנלים סולאריים יכול לחסוך כמה אלפי שקלים במהלך חיי המערכת שלו. חישוב זה לא לוקח בחשבון הקלות מס או תמריצים אחרים שהמדינה עשויה להציע.
  2. שיקול חשוב נוסף הוא ה-ROI. ה-ROI שלכם יהיה תלוי במספר גורמים, כולל עלות מערכת ה-PV (פוטו וולטאי) הסולארית שלכם והרגלי השימוש שלכם בחשמל. עם זאת, באופן כללי הצפי שלכם ל-ROI יכול לנוע בין 10% ל-20%.
  3. שיקול חשוב נוסף שיש לזכור: התקנת פאנלים סולאריים לא רק מאפשרת לכם להרוויח כסף אלא היא גם חוסכת לכם כספים על ידי הקטנת חשבונות החשמל שלכם מדי חודש בחודשו.

 

שתפו עם חברים
צרו עמנו קשר
*6793
כפר סבא התע"ש 20
ימים א’-ה’ 08:00-18:00
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים ונחזור אליכם
התחל שיחה בווצאפ
1
היי, איך אפשר לעזור?
התחל שיחה
שלום איך נוכל לעזור?
Skip to content