התפתחות המערכת הסולארית בשנים האחרונות

ככל שעובר הזמן, הולכת ומעמיקה העובדה הבלתי ניתנת להפרכה – נדרש שינוי מעמיק באופן בו אנו צורכים ומייצרים אנרגיה. ההשלכות הרות הגורל של פליטות הפחמן הגבוהות הנגרמות מייצור אנרגיה בדרכים מסורתיות, מתחילות לתת את אותותיהן באופן ניכר בסביבה דרך שינויי  האקלים, מדדי הזיהום הגבוהים ובהשפעות סביבתיות רבות אחרות. עקב סיבות אלו, ובזכות פיתוחים טכנולוגיים פורצי דרך, חלו התפתחויות מרחיקות לכת בתחום אנרגיה הסולארית ברחבי העולם. ישראל נוטלת אף היא חלק משמעותי בתמורות הללו ועושה צעדים רבים על מנת להכניס את האנרגיה הירוקה לשימוש נפוץ.

שחר אנרגיה גאה ליטול חלק פעיל במגמה הזו ולהוביל את שוק האנרגיה הסולארית בישראל על ידי שימוש באמצעים מתקדמים ושירות מקצועי ויעיל המלווה אותך לאורך כל פרויקט ההתקנה ומספק שירותי תפעול ותחזוקה לאורך כל חיי המערכת.

שינויים במדיניות הממשלה

בעבר, התקנת מערכת סולארית על גג הבית או מתחם העסק הייתה עסק מורכב ביותר. אישורי ההתקנה דרשו הליך בירוקרטי מסובך והרשויות לא ששו להנפיק היתרים לכל אחד. התפיסה הריכוזית של ייצור האנרגיה עוד הייתה אז מובנת מאליה. עם העמקת ההבנה כי השימוש באנרגיה סולארית אינה רק יעילה וחסכונית, אלא גם הפכה להכרח סביבתי של ממש, החל משרד האנרגיה להניע פעילות יזומה והטיל אתגר על חברת החשמל – להפוך את האנרגיה הסולארית ל-10% ממערך ייצור האנרגיה של ישראל. משימה זו הושלמה ואתגרים נוספים מוצבים על מנת להגדיל נתח זה אף יותר.  על מנת לעמוד באתגרים אלו, החלו צעדים לביזור רשת החשמל בישראל. משמעות הדבר היא כי הצרכנים יכולים כעת להפוך גם ליצרנים ולהתקין מערכת לייצור חשמל בביתם באמצעים סולאריים. רשות החשמל פיתחה מספר הסדרות המאפשרות לך לקזז את האנרגיה שיוצרה על ידך מחשבונות החשמל שלך ואפילו להרוויח ממכירת העודפים לחברת החשמל.

תמורות משמעותיות בתחום הטכנולוגיה

חידושים טכנולוגיים מרחיקי לכת שפותחו בשנים האחרונות, הופכים את המערכות ליעילות יותר, קלות יותר להתקנה ושימוש ונגישות יותר כלכלית.

  • פיתוחים מתמידים בייעול הטכנולוגיה הפוטו-וולטאית יוצרים תאים יעילים יותר אשר יכולים לרכז יותר אור שמש ולהפיק כמות גדולה של אנרגיה על פני שטח קטן יותר. כך ניתן ליצור פאנלים סולאריים חכמים ועוצמתיים המפיקים על פני גג הבניין כמות אנרגיה הולכת וגוברת.
  • אמצעים מתקדמים יותר לאחסון האנרגיה ושימורה באופן יעיל מאפשר לאגור את האנרגיה באופן קל מאי פעם.
  • חידושים טכנולוגיים רבים מאפשרים להתקין את המערכת במהירות חסרת תקדים ולאפשר לך ליהנות מחשמל נקי יותר, זול יותר ועצמאי יותר בקלות רבה.

מומחי האנרגיה הסולארית שלך

כדי ליהנות מכל היתרונות באפיק האנרגיה המתחדש החשוב הזה, חשוב שתעמוד לצידך חברה העומדת בחוד החנית של התהליך. צוות המומחים שלך בשחר אנרגיה יסייע לך להתאים את המערכת לצרכיך, ילווה אותך בכל התהליך הבירוקרטי עד להיתר ויספק לך התקנה בסטנדרטים הגבוהים ביותר. לפרטים נוספים, ניתן להשאיר את פרטיך באתר עוד היום.

 

שתפו עם חברים
צרו עמנו קשר
*6793
כפר סבא התע"ש 20
ימים א’-ה’ 08:00-18:00
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים ונחזור אליכם
התחל שיחה בווצאפ
1
היי, איך אפשר לעזור?
התחל שיחה
שלום איך נוכל לעזור?
Skip to content