התקנת מערכות סולאריות

התקנת מערכות סולאריות כל מה שאתם צריכים לדעת לפני שאתם מתחילים בהליך שיוביל להפעלת הבית שלכם באנרגיה סולארית, יש כמה דברים שאתם צריכים לבדוק, כמו בחינת צריכת החשמל הכוללת הנוכחית; והערכת האפשרות ליישום מערכת סולארית שתענה על צרכי האנרגיה שלכם.

כאשר מתכננים התקנת מערכות סולאריות ביתיות, יש כמה דברים שצריך לשקול, כגון:

בחינת יעילות השימוש שלכם בחשמל הביתי

התקנת מערכות סולאריות – כדי להפחית את צריכת החשמל הנוכחית שלכם, בדקו את המשאבים הבאים:

  • הערכת השימוש באנרגיה – הבינו היכן הבית מאבד אנרגיה ואילו צעדים עשויים לשפר את היעילות של הבית עצמו.
  • מכשירי חשמל ואלקטרוניקה – השתמשו במכשירי חשמל בצורה יעילה יותר, או השקיעו במוצרים יעילים מבחינת ניצול האנרגיה.
  • תאורה – עברו לנורות חסכוניות, כמו נורות לד.
  • חימום וקירור – אם אתם משתמשים בחשמל כדי לחמם ולקרר את הבית, צרכים אלה ישפיעו באופן משמעותי על כמות האנרגיה הסולארית שתידרש לכם. הפחתת כמות החשמל הנדרשת לחימום ולקירור תייעל את כמות החשמל שתצטרכו לייצר בעזרת השמש.
  • לקבלת מידע על גג סולארי לחצו כאן>>

הערכת הפוטנציאל הסולארי שלכם

כללית, לפני שמחליטים על הדרך הטובה ביותר ל- התקנת מערכות סולאריות, עליכם להעריך את האנרגיה הסולארית הפוטנציאלית שניתן יהיה להפיק בבית שלכם. אמנם, המערכת הסולארית יוצרת חשמל הן מאור שמש ישיר והן מאור שמש מפוזר, והמשאב הסולארי ברחבי המדינה מספיק עבור התקנת מערכות סולאריות בכול הבתים. עם זאת, כמות האנרגיה הנוצרת על ידי המערכת הסולארית באזור מסוים תלויה בכמות האנרגיה המגיעה אליה ובגודל המערכת עצמה.

לכן, לפני התקנת מערכות סולאריות, שקלו את הדברים הבאים:

  • עצים המטילים צל – אנשי מקצוע המתמחים בהתקנת מערכות סולאריות יוכלו להעריך את שיעור ההצללה באזור הבית שלכם. בינתיים, תוכלו לשקול את השפעת העצים בחצר הבית שלכם או של השכן, שממשיכים לצמוח, ועשויים להצל על המערכת הסולארית בעתיד.
  • גיל גג הבית שלכם ובעוד כמה שנים יהיה צורך לטפל בו או להחליפו. אם אתם צפויים להתקין גג חדש במהלך השנים הקרובות, יתכן שעדיף לעשות זאת לפני התקנת המערכת הסולארית.

הערכת האפשרויות שלכם להתקנת מערכת סולארית

רכישה והתקנה של מערכת סולארית שתהיה בבעלותכם היא כבר לא האופציה היחידה אם אתם רוצים להתקין לוח סולארי בביתכם. יש היום אפשרות לשכור את המערכת הסולארית מחברה מקצועית, שתאפשר לכם ליהנות מחשמל סולארי מבלי להיכנס להוצאה גדולה חד פעמית, הכרוכה ברכישת המערכת הסולארית עצמה ובתשלום עבור התקנתה.

התקנת מערכות סולאריות הערכת צרכי החשמל הסולאריים שלכם

כדי שאכן תקבלו את סוג וגודל המערכת המתאימה לצרכים הספציפיים שלכם, אספו את המידע הרלוונטי הקשור לבית שלכם ולשימוש שלכם בחשמל.

בדקו את חשבונות החשמל כדי לקבוע את הצרכים השנתיים שלכם. בדקו את השימוש בחשמל בכול חודש מחודשי השנה. ייתכן שבחודשים מסוימים אתם משתמשים בחשמל רב יותר מאשר בחודשים אחרים (למשל, אם אתם מפעילים מזגנים בקיץ). קחו בחשבון גם כל שינוי מתוכנן, כמו רכישת רכב חשמלי או הרחבת הבית, שישפיע על הגדלת צרכי החשמל שלכם.

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית עבור התקנת מערכות סולאריות צרו עוד היום קשר עם חברת שחר אנרגיה ונשמח לעמוד לרשותכם בשעות הפעילות.

שתפו עם חברים
צרו עמנו קשר
*6793
כפר סבא התע"ש 20
ימים א’-ה’ 08:00-18:00
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים ונחזור אליכם
התחל שיחה בווצאפ
1
היי, איך אפשר לעזור?
התחל שיחה
שלום איך נוכל לעזור?
Skip to content