ייצור חשמל ביתי

ייצור חשמל ביתי -יתרונות מרכזיים – מחירי החשמל המרקיעים לשחקים והצורך להגן על כדור הארץ, מובילים יותר ויותר משקי בית לבחירה בייצור חשמל ביתי. אנרגיה סולרית המתקבלת מקרינת השמש וזמינה לנו באופן חופשי ניתנת להמרה לחשמל ובזכות ההתקדמות הטכנולוגית כולנו יכולים לרתום אותה לייצור חשמל לשימוש ביתי.

יתרונות השמש כמקור לאנרגיה מתחדשת

צמצום ההשפעה על הסביבה – בהשוואה למקורות אנרגיה אחרים, ייצור חשמל ביתי מאנרגיית השמש כמעט ולא משפיעה לרעה על הסביבה. טכנולוגיה זו לא מייצרת גזי חממה ולא מזהמת את המים. היא גם משתמשת בכמויות מים קטנות מאוד לצרכי תחזוקה, בניגוד למשל לתחנת כוח גרעינית הצורכת פי 20 יותר מים. תהליך הייצור של האנרגיה הסולרית גם לא מרעיש, וזה יתרון עצום כשרוצים להתקין פנלים סולריים בבית.

ייצור חשמל ביתי הפחתת חשבון החשמל

ייצור חשמל ביתי משלכם, פירושו שאתם משתמשים פחות בחשמל שמגיע מחברת החשמל. זה מתבטא מידית בהפחתת חשבון החשמל שלכם. אתם גם יכולים להרוויח כסף על ידי מכירת החשמל שיצרתם ולא ניצלתם לחברת החשמל, להנות ממענקים ממשלתיים ומאפשרויות המימון שמציעות החברות השונות, וליעל את ההשקעה הירוקה שלכם.

ככול שתפיקו יותר אנרגיה מהפנלים הסולריים שלכם, כך תתחילו להשתמש בפחות אנרגיה מחברת החשמל ולהסתמך יותר ויותר על האנרגיה שלכם.

הפקת אנרגיה בשעות השיא

בדרך כלל, השימוש בחשמל נמצא בשיאו בין השעות 16:00-11:00, ולאחר מכן בשעות הערב. גם ייצור חשמל ביתי מאנרגיה סולרית מגיע ליכולתו המקסימלית במהלך שעות אלה, כך שיש לו ערך גבוה יותר מאשר לו היה מיוצר בשעות הלילה.

כתבות נוספות שתמצאו אצלנו

מידע מקיף  על התקנת לוחות סולאריים>>

מידע מקיף על רעפים סולאריים >>

אנרגיה סולרית ישימה בכול מקום

ייצור חשמל ביתי אפשרי כל עוד יש שמש בשמים ואת המערכות הסולריות ניתן לפרוס בכול מקום. טכנולוגיה זו שימושית במיוחד עבור אזורים מרוחקים בהם אין גישה לשום מקור חשמל אחר.

במקומות רבים ברחבי העולם אין לאוכלוסיות המקומיות גישה לחשמל. פריסת מערכות סולריות עצמאיות באותם אזורים מרוחקים מאפשרת לשפר את חייהם של מיליוני אנשים. יתרה מכך, ניתן להשתמש באנרגיה הסולרית גם להפעלת חלליות וסירות, במקום להשתמש בדלק המסורתי.

ייצור חשמל ביתי פחות אובדן חשמל בדרך מתחנת הכוח למשתמשים

כ-5-3 אחוזים מהאנרגיה הולכים לאיבוד במהלך ההעברה וההפצה. ככול שהמרחק בין מקום ייצור החשמל לנקודת האספקה הוא ארוך יותר, כך אובדת יותר אנרגיה. הפסדים אלה אולי נראים מזעריים, אבל הם יכולים להשפיע על הביצועים של מתקני הייצור באזורים שבהם צפיפות האוכלוסין היא גבוהה.

התקנת מערכות ל- ייצור חשמל ביתי מפחיתה משמעותית את ההשפעות של המרחק הזה, ולכן מעניקה יתרון משמעותי לשימוש בפנלים הסולריים היעילים.

שיפור אבטחת רשת החשמל

כאשר באזור פרושות מערכות רבות להפקת אנרגיה סולרית, מצטמצמת הפגיעות מהפסקות חשמל. לרשת החשמל הכוללת מתקנים רבים לייצור חשמל מאנרגיה סולרית, יש אלפי מרכזים להפקת אנרגיה הפרוסים במרחב. זה משפר את אבטחת אספקת החשמל במקרים של עומס יתר או אסון טבע. רוצים להתייעץ עם חברת שחר אנרגיה מערכות סולאריות עבור ייצור חשמל ביתי צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לרשותכם בשעות הפעילות.

 

שתפו עם חברים
צרו עמנו קשר
*6793
כפר סבא התע"ש 20
ימים א’-ה’ 08:00-18:00
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים ונחזור אליכם
התחל שיחה בווצאפ
1
היי, איך אפשר לעזור?
התחל שיחה
שלום איך נוכל לעזור?
Skip to content