מחיר גג סולארי

מחיר גג סולארי במאמר הקרוב נספק לכם את כל המידע. למרות העלות הראשונית הגבוהה של התקנת הגג הסולארי, יש לו יתרונות רבים. כמובן שהיתרון הברור ביותר הוא מניעת ההשפעה השלילית על הסביבה על ידי זניחת השימוש במקורות אנרגיה מסורתיים. אבל גם הפחתת חשבון החשמל היא יתרון לבעלי הבתים, שיכולים לקזז את העלות הראשונית שלהם בתוך שנים ספורות. בנוסף, רוב הרעפים הסולאריים נראים כמו רעפים רגילים, ויכולים להשתלב היטב עם כל סגנון אדריכלי.

התועלת של הגג הסולארי

כאמור, מחיר גג סולארי שעלותם הראשונית גבוהה, יתקזזו עם הזמן עם הפחתת תשלומי החשמל החודשיים. אבל פאנל סולארי יכול להועיל לא רק לכיס שלכם אלא גם לכדור הארץ. זאת משום שרוב האנרגיה שתשמש אתכם בבית תיוצר מאור השמש. זה אומר שתרכשו פחות חשמל, אם בכלל, מחברת החשמל.
התקנת גג סולארי מציעה לכם ירידה דרסטית של חשבונות החשמל. כמובן שיחלפו כמה שנים עד שתוכלו לקזז את כלל עלות התקנת הפאנלים הסולאריים על הגג, אך מי שמתכננים להשתמש בגג מסוג זה לאורך זמן, אמור בסופו של דבר להתעלם מ- מחיר גג סולארי היום, ולהבין שהוא ירוויח כלכלית מבחירה זו בימים שיבואו.

רעפים סולאריים כיום

רעפים סולאריים הם דרך חדשה להניע את הבית שלך ולהפיק אנרגיה מהשמש. אתם יכולים לקנות רעפים סולאריים ולהתקין אותם על הבית שלכם. הם עשויים להיות עמידים ויעילים, כך שהם יחזיקו מעמד לאורך זמן.

התאים הסולאריים אוספים אנרגיה מהשמש המומרת לחשמל. חשמל זה מאוחסן בחבילת הסוללות שתוכל להשתמש בה בלילה או בימים מעוננים כאשר אין מספיק אור שמש כדי להפעיל את הבית שלך.

אנו ממליצים לכם לפנות לחברה מקצועית לצורך התקנה של רעפים סולאריים שחר אנרגיה עם ניסיון רב בתחום של התקנת רעפים במקצועיות ועם נסיון רב. רוצים לקבל הצעת מחיר עבור התקנת רעפים צרו איתנו קשר.

מחיר גג סולארי – השוואת מחירים

גג סולארי מחיר יכול להתחיל בערך ב-30 אלף שקלים ולהגיע ליותר מ-80 אלף שקלים.
אבל אל תיבהלו מהסכום הגבוה. בסופו של דבר המערכת הסולארית תחסוך בעלויות החשמל שלכם בשווי של כ-14 אלף שקלים בכול שנה.
כמה עולה התקנה של מערכת סולארית? הנה כמה מחירים משוערים לפי קילו וואט (KW), של מערכות המחוברות לרשת של חברת החשמל:

  • 74 אלף שקלים – מערכת סולארית 8KW.
  • 50 אלף שקלים – מערכת סולארית 9KW.
  • 55 אלף שקלים – מערכת סולארית 10KW. 
  • 62 אלף שקלים – מערכת סולארית 12.5KW.
  • 70 אלף שקלים – מערכת סולארית 15KW.
  • 90 אלף שקלים – מערכת סולארית 17KW.
  • 84 אלף שקלים – מערכת סולארית 20KW.

כמה תשלם לכם חברת החשמל עבור ייצור החשמל?

תשלום אחיד ללא תוספת של מע״מ עבור כל קוש״ט (KWh):
כ-0.48 ש״ח עבור מערכות ביתיות קטנות, עד 15KW.
כ-045 ש״ח עבור מערכות גדולות, מעל 15KW.

איך ייראה הגג הסולארי?

עזבו את מחיר גג סולארי, אתם בטח מתרגשים יותר מהמראה שיקבל הגג של הבניין שלכם? יש אנשים שמניחים שהגג הסולארי החדש ייראה כמו איזה גג עתידני, בגלל תוספת הפאנלים הסולאריים הגדולים.
אבל אל דאגה, אתם יכולים לבחור בנושא של רעפים סולאריים במקום שדומים לגגות הרעפים המוכרים. פאנלים אלה בדרך כלל משתלבים היטב, ונראים ממש כאילו היו רעפים מסורתיים ולא סולאריים.

רעפים סולאריים משתלבים עם סגנון הבית:

הם מגיעים במגוון גדלים וצורות כך שתוכלו לבחור את הגודל והצורה המתאימים לבית שלכם.
הם מגיעים במגוון של צבעים, כך שהגג הסולארי שלכם יוכל להשתלב כמעט עם כל סגנון אדריכלי.
לאור זאת, כדי שתוכלו ליהנות מכול היתרונות של המערכת הסולארית, אז מחיר גג סולארי לא צריכים להדאיג אתכם וכך גם לא המראה החדש שיקבל הבית שלכם.

שתפו עם חברים
צרו עמנו קשר
*6793
כפר סבא התע"ש 20
ימים א’-ה’ 08:00-18:00
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים ונחזור אליכם
התחל שיחה בווצאפ
1
היי, איך אפשר לעזור?
התחל שיחה
שלום איך נוכל לעזור?
Skip to content