מסלול שכירות סולארית לעסק שלכם

אם אתם רוצים ליהנות מהיתרונות הרבים שמציעה האנרגיה הסולארית לעסק שלכם, אבל קצת מודאגים מהעלויות, מסלול שכירות סולארית עשוי להיות אופציה מצוינת עבורכם.

כדי לבחון אם בחירה במסלול שכירות סולארית לעסק מתאימה לכם, חשוב שתדעו מה מספקת לכם ההשכרה וכיצד היא פועלת. בחירה בשכירות סולארית מעניקה למשתמשים באנרגיה סולארית הזדמנות למקסם את החיסכון, על ידי הבטחת גישה לציוד הנדרש כדי לספק אנרגיה סולארית לעסק שלכם, תמורת תשלום חודשי קבוע.

מסלול שכירות סולארית לעסק, מציע לכם דרך למימון רכישת פאנלים סולאריים, מבלי להיכנס להוצאות הראשוניות הגבוהות. זאת, על ידי השכרה סולארית שמאפשרת לכם להימנע מעלויות מראש ומאפשרת לכם להתחיל לחסוך באופן מיידי.

איך עובד מסלול השכירות הסולארית?

מסלול שכירות סולארית לעסק מאפשר לכם להשתמש באנרגיה סולארית במחיר חודשי נמוך. מסלול זה חוסך מכם את העלויות הנרחבות הנדרשות להתקנת המערכת הסולארית כדי שתוכלו ליהנות מאנרגיה מתחדשת ונקיה, כמו גם להתגייס להגנה על הסביבה.

מכיוון שעלויות החשמל של הפאנלים הסולאריים זולות משמעותית, מסלול שכירות סולארית לעסק יכול להיות אטרקטיבי ביותר. הדבר הכי חשוב שעליכם לדעת על שכירות סולארית נוגע לבעלות. תמורת תעריף קבוע, או עמלה המחושבת על ידי החברה המשכירה, תוכלו להתקין בעסק שלכם פאנלים סולאריים.

מה קורה לאחר התקנת הפאנלים הסולאריים?

במסלול שכירות סולארית לעסק, לאחר ההתקנה של הפאנלים, הם יתחילו לעבוד כדי לספק לכם אנרגיה, אבל הם לא יהיו בבעלותכם. הפאנלים הסולארים שייכים לחברת ההשכרה ואתם משלמים תשלום חודשי כדמי שימוש, בדומה לליסינג מכוניות. עם זאת, אם תחליטו ללכת במסלול השכירות, כדאי לברר את תנאי הסכם השכירות. לפיכך, מומלץ לשאול את חברת הליסינג את השאלות הבאות:

  • מהו משך השכירות (בדרך כלל עד 25 שנים)?
  • מה יהיה גובה התשלום החודשי הקבוע?
  • בכמה צפוי התשלום החודשי שלכם לעלות מדי שנה בהתאם לשינויים במשק?

יתרונות מסלול השכירות הסולארית לעסק

  • פאנלים סולאריים חוסכים בהוצאות האנרגיה. במקרה שהשמש לא תזרח ימים רבים (מאוד לא צפוי בישראל), אם הפאנלים יישברו או לא ייצרו את כמות החשמל החזויה, החברה תנפיק לכם החזר עבור ההפרש. בדרך כלל, החברה לא תתערב כשהמערכת תפיק אנרגיה מעל לתפוקה המשוערת.
  • חוזה השכירות הסולארית משחרר אתכם מההוצאות המוקדמות הקשורות לרכישת הציוד והתקנתו. במקום לשלם עבור המערכת הסולארית אתם יכולים לשלם סכום חודשי קבוע עבור החשמל שהפאנלים הסולאריים מייצרים.
  • הליסינג מקנה ללקוחות יתרונות של מערכת מנוהלת ומתוחזקת באופן מקצועי, כולל ניטור יומי ואחריות להפקת אנרגיה.
  • בעוד שהסכמים לרכישת חשמל – Power Purchase Agreement – PPA, מציעים פתרון מימון בר קיימא ללא עלויות מוקדמות גבוהות, אלה יכולים לעלות לכם יותר כסף מאשר התקשרות בחוזה שכירות שמציע תעריף קבוע, בלי קשר לשימוש.
שתפו עם חברים
צרו עמנו קשר
*6793
כפר סבא התע"ש 20
ימים א’-ה’ 08:00-18:00
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים ונחזור אליכם
התחל שיחה בווצאפ
1
היי, איך אפשר לעזור?
התחל שיחה
שלום איך נוכל לעזור?
Skip to content