מערכת סולארית לייצור חשמל

מערכת סולארית לייצור חשמל – האנרגיה שמספקת השמש לכדור הארץ במשך שעה אחת יכולה לענות על צרכי האנרגיה במשך שנה אחת של כל העולם! השמש היא מקור אנרגיה עוצמתי ולכן התקנת פאנלים סולאריים שרותמים עוצמה זו לטובתנו יכולה להועיל מאוד לנו אישית ולפלנטה כולה.

יתרונות השימוש באנרגיה סולארית

מערכת סולארית לייצור חשמל מנצלת את קרינת השמש ומאפשרת להמירה לחשמל או לחום. חברות אנרגיה סולארית זמינה לנו באופן חופשי והיום, בזכות ההתקדמות הטכנולוגית, אנחנו יכולים לרתום ללא הרף הרבה יותר מאנרגיית השמש הבלתי נדלית.

מערכת סולארית לייצור חשמל השפעה על הסביבה

מערכת סולארית לייצור חשמל דורשת פחות מים כך שהיא מפחיתה את ההשפעה השלילית על הסביבה שיוצרים מקורות האנרגיה האחרים. מערכת זו אינה מייצרת גזי חממה ולא מזהמת את המים. היא גם דורשת מאוד מאוד מים לצרכי תחזוקה, בניגוד למשל לתחנת כוח גרעינית הצורכת יותר מפי 20 מים. ייצור אנרגיה סולארית גם לא יוצר רעש, וזה יתרון גדול למערכות המותקנות באזורים עירוניים, כמו פאנלים סולאריים ביתיים.

צמצום חשבון החשמל

ייצור חשמל משלכם פירושו שתשתמשו בפחות חשמל שמגיע מחברת החשמל. זה יתורגם מיד לחיסכון בעלויות החשמל שלכם. בנוסף, תוכלו להרוויח כסף ממכירת החשמל שיצרתם ולא ניצלתם, בחזרה לחברת החשמל. כך תוכלו להפוך את ההשקעה הירוקה שלכם לעוד יותר מועילה. ככול שתפיקו יותר אנרגיה, כך תוכלו להסתמך פחות על חברת החשמל.

מערכת סולארית לייצור חשמל הפקת אנרגיה בשעות השיא

מערכת סולארית לייצור חשמל מגיעה ליכולת הייצור המקסימלית שלה בשעות שבהן הביקוש לאנרגיה נוטה להיות הגבוה ביותר (בערך בין השעות 16:00-11:00). מטבע הדברים אלה גם השעות שבהן מחיר החשמל הוא בשיאו.

לחשמל המיוצר באותן שעות יש ערך גבוה יותר מאשר לחשמל המיוצר בלילה. לכן, עם תוספת חשמל שמגיעה מהמערכת הסולארית, ניתן להוריד את מחירי החשמל הנגבים בשעות השיא, כך שיהיו קרובים יותר לרמת מחירי החשמל בשעות הלילה.

אנרגיה סולארית ניתנת ליישום בכול מקום

מערכת חשמל סולארית לייצור חשמל ניתן לפרישה בכול מקום, כל עוד יש שם שמש. מערכת זו שימושית במיוחד עבור אזורים מרוחקים שאין בהם גישה למקור חשמל אחר. יש המוני אנשים ברחבי העולם שחיים באזורים שאין בהם גישה לרשת החשמל.

מערכת סולארית לייצור חשמל הפרוסה בכל אחד מאזורים אלה יכולה לשפר את חייהם של מיליוני אנשים.

הפחתת כמויות החשמל שהולכות לאיבוד במהלך הובלתו למרחקים ארוכים

במהלך ההובלה וההפצה של החשמל ברשתות המקובלות, חלק מהאנרגיה (כ-5-3 אחוזים) הולך לאיבוד. ככול שהמרחק בין הנקודה בה מיוצר החשמל לנקודת האספקה הוא ארוך יותר, כך אובדת יותר אנרגיה. הפסדים אלה אולי לא נראים משמעותיים אבל הם יכולים להשפיע על ביצועי רשת החשמל באזורים שבהם צפיפות האוכלוסין היא גדולה מאוד.

התקנת מערכת פאנלים ביתיים על הגגות או בחצרות, מפחיתה משמעותית את המרחק הזה ולכן מגבירה עוד יותר את יעילותה של האנרגיה הסולארית.

שתפו עם חברים
צרו עמנו קשר
*6793
כפר סבא התע"ש 20
ימים א’-ה’ 08:00-18:00
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים ונחזור אליכם
התחל שיחה בווצאפ
1
היי, איך אפשר לעזור?
התחל שיחה
שלום איך נוכל לעזור?
Skip to content