מערכת סולארית לקרוואן – איך זה עובד?

מערכת סולארית לקרוואן מה זה ואיך ניתן להשתמש במערכות סולאריות? מערכות סולאריות לא מיועדות רק לבתים או למבנים מסחריים. הן יכולות להיות משאב נהדר גם עבור אנשים שנעים בדרכים באמצעות קרוואן.

הפאנלים הסולאריים המותאמים במיוחד לקרוואנים

כשזה נוגע לקניית מערכת סולארית לקרוואן שלכם, עומדות בפניכם מספר אפשרויות בחירה במוצרים שתוכננו במיוחד עבור הגדרות האנרגיה של הקרוואן והצרכים שלכם. בדרך כלל מדובר על הגדרות של 100W או של 160W.

מבחינת הפאנלים עצמם, השוק מציע פאנלים שיכולים להתאים למגוון סגנונות של גגות קרוואנים, כולל פאנל גמיש או פאנל קשיח. קרוואן עם 100W מאפשר הטענה של מכשירים קטנים כמו טלפון סלולרי, נתב wifi או מחשב נייד.

בדרך כלל, הצעת המחיר לרכישת מערכת סולארית לקרוואן מתייחסת להתקנת מערכת סולארית שלמה של פאנלים סולאריים, הממוקמת בנקודה הנוחה ביותר על גג הקרוואן.

איך זה עובד?

מערכת סולארית לקרוואן פועלת באותו אופן שבו פועלים הפאנלים הסולאריים על גגות סולארים הבתים: הפאנל הסולארי לוכד את אור השמש וממיר אותו לחשמל ואפשר להשתמש בחשמל סולארי זה כדי להפעיל מכשירי חשמל. אתם יכולים לקנות פאנל סולארי נייד מיוחד לגג הקראוון שלכם, המאפשר התקנה והסרה בקלות.

אם אתם יוצאים לבילוי בקמפינג בקרבת הבית, או מתכננים נסיעה ארוכה בקרוואן, מערכת פאנל סולארי יכולה להציע לכם דרך חסכנית, ידידותית לסביבה ונוחה מאוד לשימוש בחשמל תוך כדי תנועה.

מערכת סולארית לקרוואן, בדרך כלל, כמעט שלא דורשת תחזוקה אבל היא מספקת מקור חשמל מהימן כאשר השמש זורחת. אם אתם נוהגים להחנות את הקראוון שלכם במתחמי הקמפינג השונים במהלך הדרך, קחו בחשבון שאלה מציעים לאורחים חיבורים לחשמל, כך שתוכלו לנצל את החשמל המקומי כשאתם חונים במקום, ולהשתמש בחשמל שמפיק הפאנל הסולארי כשאתם נעים בדרכים.

גורמים קבועים: מה כדאי לקחת בחשבון בעת רכישת מערכת סולארית לקרוואן

יש הבדל משמעותי אחד בין מערכת סולארית לקרוואן לבין פאנלים סולאריים למגורים והוא נעוץ בגודל המערכת. מערכות הפאנלים הסולאריים של הקרוואנים מתוכננות על מנת לספק למשתמשים מספיק כוח כדי שיוכלו להטעין מחדש את המכשירים השונים כמו, הקומקום החשמלי, הטלפון הסלולרי או המחשב. ואילו המערכת הסולארית הביתית היא בדרך כלל בגודל שמסוגל לכסות את כל צרכי החשמל של דיירי הבית.

תמיד אפשר להוסיף פאנל נוסף למערכת הקיימת על הקרוואן שלכם. עם זאת, בהתחשב בשטח הגג המצומצם שמציע לכם הקרוואן – מערכות פאנלים סולאריים לקרוואנים הם ברוב המקרים קטנים יותר בהשוואה לאלה המותקנים על גגות הבניינים.

לקבלת מידע על מחיר גג סולארי לחצו>>

כמה פאנלים סולאריים אתם צריכים כדי להפעיל את הקרוואן?

מספר הפאנלים הסולאריים שיותקנו על גג הקרוואן תלוי בצרכים שלכם. ברוב המקרים נדרשים בין 4 ל-6 פאנלים על גג הקרוואן כדי לספק את צרכי האנרגיה של הנוסעים בקרוואן. אם הצרכים שלכם גדולים יותר, ואם לא מתאפשר לכם להתחבר לרשת חשמל כשאתם בדרכים, תוכלו להתקין יותר פאנלים על הקרוואן או לחילופין, להתקין פאנלים גדולים יותר.

שתפו עם חברים
צרו עמנו קשר
*6793
כפר סבא התע"ש 20
ימים א’-ה’ 08:00-18:00
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים ונחזור אליכם
התחל שיחה בווצאפ
1
היי, איך אפשר לעזור?
התחל שיחה
שלום איך נוכל לעזור?
Skip to content