מערכת סולארית קטנה

מערכת סולארית קטנה – או איזו גודל מערכת יתאים לצרכים שלכם? ישנם מספר גורמים המשפיעים על גודל המערכת הסולארית שלכם. כדי להעריך את גודל המערכת הסולארית שיתאים לצרכים שלכם יהיה עליכם להכיר את הגורמים האלה.

למעשה, ברגע שאיש מקצוע יקבע שהבית שלכם נמצא במקום טוב מבחינת החשיפה שלו לשמש, הסוגייה השנייה שעליה תצטרכו לתת את הדעת היא ׳איזה גודל של מערכת סולארית אנחנו צריך כדי לספק את צרכי הבית שלנו?׳ ובמילים אחרות, האם מערכת סולארית קטנה תתאים לי.

מערכת סולארית קטנה

הדרישות הקשורות לצריכת האנרגיה הסולארית של הבית שלכם יכולות לספק את המידע לגבי כמות האנרגיה הסולארית שתצטרכו לייצר כדי להפעיל את החשמל הביתי שלכם. מידע זה יאפשר לכם להגיע להחלטה מושכלת בשאלה, האם מערכת סולארית קטנה תוכל לעשות את העבודה?

ברגע שאתם יודעים את כמות האנרגיה הסולארית הנדרשת להפעלת הבית, ניתן יהיה לחשב את כמות השמש שתצטרכו לקבל. על סמך מידע זה יוכל איש המקצוע לבנות את המערכת הסולארית המומלצת לצרכים שלכם. למשל, האם אתם רוצים להשיג רק את כמות האנרגיה נטו שתספק את הצרכים שלכם, ואז אולי אפשר להסתפק במערכת סולארית קטנה; או שאתם מעדיפים למקסם את ה-ROI (Return On Investment), כלומר את ההחזר עבור ההשקעה שלכם על ידי מכירת עודפי החשמל שתייצרו לחברת החשמל.

גודל המערכת הסולארית בהתאמה לתקציב שלכם

הפרטים הקשורים לתכנון התקנת לוחות סולארים שלכם נקבעים לפי גבולות התקציב שלכם. האם אתם מעדיפים מערכת סולארית קטנה וחסכונית יותר? או רוצים למקסם את אפשרויות ייצור האנרגיה שאפשר להשיג במקום המגורים שלכם? החברה שממנה תרכשו את הפאנלים הסולאריים תדריך ותייעץ לכם לגבי הפתרון הסולארי המתאים ביותר לתקציב ולצרכים שלכם.

התקנת מערכת סולארית בבית קיים או בבית בבניה

בית קיים:

כשמדובר בבתים קיימים, איש המקצוע יעבור על חשבונות החשמל שלכם ב-12 החודשים האחרונים. כך יוכל לבסס את דפוסי צריכת האנרגיה שלכם במהלך השנה. בדרך זו ניתן גם להעריך את השימוש החודשי שלכם בעונות השנה השונות, ולקבוע אם אתם יכולים להסתפק במערכת סולארית קטנה או לא.

בהתבסס על דפוסי צריכת החשמל השנתיים והחודשיים שלכם, תוכלו לקבל הצעה של גודל המערכת סולארית ביתית קטנה המתאים לצרכים שלכם.

בית חדש:

כאשר אתם מתכננים מערכת סולארית בבית חדש הנמצא בתהליך בנייה, איש המקצוע יבנה עבורכם את מודל האנרגיה המתאים לבית שלכם, עם צפי לצריכת האנרגיה העתידית שלכם.

ברגע שאיש המקצוע יבין את צריכת החשמל שלכם, הוא ידון אתכם על כל אירוע עתידי שעלול להתרחש ולהשפיע על רמות השימוש בחשמל הביתי. למשל, האם אתם מתכננים לקנות רכב חשמלי? האם הילדים שלכם גדלו והם עומדים לעזוב בקרוב את הבית? האם אתם מתכננים לבנות בריכת שחיה בחצר הבית? כל השינויים האלה בהווה או בעתיד יילקחו בחשבון, כדי להתאים אישית את גודל המערכת הסולארית לצרכים הספציפיים של הבית ושל התקציב שלכם.

 

 

שתפו עם חברים
צרו עמנו קשר
*6793
כפר סבא התע"ש 20
ימים א’-ה’ 08:00-18:00
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים ונחזור אליכם
התחל שיחה בווצאפ
1
היי, איך אפשר לעזור?
התחל שיחה
שלום איך נוכל לעזור?
Skip to content