מתקן פוטו וולטאי

אנרגיה סולארית היא אחת מצורות האנרגיה החדשניות ביותר. הנושא מעורר הרבה עניין וסקרנות, כנראה בגלל היתרונות של האנרגיה הסולארית לסביבה והעלויות הנמוכות הכרוכות בהפעלתה.

עם זאת, יש אנשים שהם עדיין סקפטיים כשמדובר במתקן פוטו וולטאי להפקת אנרגיה, והם ממתינים למחקרים נוספים שיוכיחו שאכן מדובר בצורת האנרגיה הטובה ביותר שהטבע מציע לנו – קרני השמש.

אם גם אתם רוצים לדעת אם אכן אנרגיה סולארית המיוצרת באמצעות מתקן פוטו וולטאי היא באמת מה שהיא מתיימרת להיות, המשיכו לקרוא!

האם אנרגיה סולארית היא מערכת בטוחה?

  • אם אתקין מתקן פוטו וולטאי לשימושי הפרטי, האם תמיד יהיה לי חשמל?

התשובה לכך תלויה ברשת של חברת החשמל. אם החשמל באזור שלכם פועל באופן תקין וללא הפרעות, אז כן. כשתחברו את הפאנלים הסולאריים שלכם לרשת החשמל, תהיה לכם גישה שוטפת וקבועה לכמות החשמל שאתם צריכים.

הסיבה לכך נובעת מהאפשרות למכור את עודפי האנרגיה שתייצרו לחברת החשמל. בתמורה, תקבלו מחברת החשמל אנרגיה כשהשמש לא זורחת או כשחסר לכם חשמל.

עם זאת, לא מעט אנשים שמתחילים להתעניין בהתקנת מתקן פוטו וולטאי בביתם. לא לגמרי מבינים במה מדובר. אחת האמונות גורסת שמכיוון שהפאנל הסולארי אוגר אנרגיה, הוא יכול לספק חשמל גם כאשר חברת החשמל מפסיקה מסיבה כלשהי לספק אנרגיה.

מתקן פוטו וולטאי

אמונה זו אינה נכונה! מכיוון שהפאנלים הסולאריים שלכם יהיו מחוברים ישירות לרשת, הם זקוקים לחשמל מהרשת כדי שיוכלו לעבוד. אבל יש לכך פתרון נהדר!

אם תרצו להתגבר על בעיה זו, תוכלו להתקין לא רק מתקן פוטו וולטאי, אלא גם סוללות סולאריות לאחסון חשמל. וכך, בשעות שבהן יש הפסקות חשמל, תוכלו להשתמש בחשמל המאוחסן.

הפאנלים הסולאריים – עד כמה הם אמינים?

אחד המחקרים הראה ששיעור האמינות של הפאנלים הסולאריים הוא 99.95%. כלומר, רק  אחד מכול 2000 פאנלים סולאריים עשוי לחוות תקלה טכנית כלשהי בשנה.

יחד עם זאת, נתונים סטטיסטיים אלה משתנים בהתאם לסוג הפאנל הסולארי ולמיקום שלכם. בנוסף, איכות הפאנלים הסולאריים קובעת את האמינות שלהם. לאור זאת, עדיף לרכוש פאנלים סולאריים מחברה אמינה בעלת מוניטין, כדי להבטיח שאתם מקבלים את האיכות הטובה ביותר הקיימת בשוק.

עוד שירותים שאנו מספקים:

התקנת גגות סולארים לחברות ופרטיים >>  | מערכת סולארית ביתית מחיר>>

מה קורה אם תהיה תקלה בפאנלים הסולאריים שלי?

בדרך כלל האחריות החלה על הפאנלים הסולאריים נעה בין 20 ל-30 שנה. המשמעות היא שתהיו מכוסים בביטוח לתקופה ארוכה יחסית. תוכלו לבחור בסוג האחריות שמתאים לכם: אחריות על המוצר ואחריות על הביצועים שלו.

  • אחריות המוצר – מתייחסת לכול פגם עיצובי שנמצא במבנה הפיזי של הפאנל הסולארי.
  • אחריות על הביצועים – מתייחסת ליעילות של הפאנל הסולארי. כלומר, שהתפוקה של הפאנל לא תהיה מתחת לתקן שציין היצרן.

החברה שסיפקה לכם את הפאנלים הסולאריים תחליף את החלקים הפגומים אם התקלה לא קשורה בפעולה כלשהי שלכם. רוצים לקנות מערכת סולארית? צרו קשר עם חברת שחר אנרגיה סולארית ונשמח לעמוד לרשותכם בשעות הפעילות.

שתפו עם חברים
צרו עמנו קשר
*6793
כפר סבא התע"ש 20
ימים א’-ה’ 08:00-18:00
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים ונחזור אליכם
התחל שיחה בווצאפ
1
היי, איך אפשר לעזור?
התחל שיחה
שלום איך נוכל לעזור?
Skip to content