ניקוי קולטים סולאריים

שווה להשקיע בשמש – וזו עובדה! אבל ללא תחזוקה מתאימה של הקולטים הסולאריים, ההשקעה שלכם לא תהיה מוגנת כפי שהיא אמורה להיות.

ניקוי קולטים סולאריים באופן קבוע הוא אחת הדרכים הטובות ביותר להגנה על הפאנלים ועל ההשקעה הכספית שלכם. עם זאת, לא מעט בעלי בתים ובעלי עסקים המשתמשים בפאנלים סולאריים, לא מכירים את השיטות המומלצות לניקוי קולטים סולאריים, ולעתים עלולים להשתמש בטכניקות שעלולות לבטל את האחריות למערכת הסולארית.

כאן נכנסת לתמונה הטכנולוגיה החדשנית שמציעה מערכת אוטומטית לניקוי קולטים סולאריים, שנועדה להגביר את ייצור האנרגיה של המערכת ולשמור על האחריות שלה. על ידי מניעת הצטברות של לכלוך ופסולת ועם הקפדה על ניקוי קבוע, אפשר להגדיל את ייצור האנרגיה גם עד 30%.

מהו ניקוי אוטומטי של קולטים סולאריים?

שימוש במערכת ניקוי אוטומטית מעת לעת מציע לכם פאנלים נקיים בכול עת. בניגוד לניקוי הקולטים המסורתי, הכוללים עובדים שמגיעים אליכם כדי לנקות באופן ידני את המערכת שלכם, השימוש בניקוי אוטומטי לאחר התקנתו, לא מעורב בכוח אדם אנושי. אתם אפילו לא צריכים לדאוג לזכור להזמין את הניקיון, כי זה נעשה אוטומטית.

הנה כמה מהיתרונות של מערכת אוטומטית לניקוי קולטים סולאריים:

הפקת אנרגיה מוגברת

הפאנלים הסולאריים (לוחות סולארים מתקדמים) לא יוכלו להגיע לפוטנציאל המלא של הפקת האנרגיה שלהם אם הם מלוכלכים. מערכת אוטומטית לניקוי קולטים סולאריים מגנה על ההשקעה שלכם על ידי שמירה על קולטים נקיים כל הזמן. אחרי הכול, המטרה שלכם היא לחסוך כסף על ידי שימוש בשמש כמקור אנרגיה מתחדש במקום בחשמל. הניקיון האוטומטי מתגייס לטובת מטרה זו.

עוד שירותים שאנו מספקים:

מערכת סולארית ביתית >>  | גגות סולאריים כל המידע >> 

תחזוקה מינימלית

ברגע שבמערכת שלכם מותקנת מערכת ניקוי סולארית אוטומטית, אין כבר שום צורך בעבודה נוספת. מערכת זו מיוצרת בהתאמה אישית כך שהיא מותאמת לצרכים המדויקים של המערכת הסולארית שלכם, ומתאימה את עצמה לעונות השנה המשתנות.

בנוסף, במערכת הניקוי האוטומטית אין חלקים נעים. זה מקל עליכם ליהנות מהיתרונות של פאנלים נקיים כל הזמן, ללא חשש שתצטרכו לתקן או להחליף חלקים במערכת הניקיון האוטומטית עם הזמן.

הגנה על האחריות שקיבלתם מהספק

למרבה הצער, יש כמה שיטות ניקוי מסורתיות שעלולות לגרום לקולטים הסולאריים יותר נזק מתועלת. אמנם, שמירה על ניקיון הפאנלים חשובה מאוד כדי למקסם את הייצור, עם זאת, ניקיון שמבוצע בדרך לא נכונה עלול לעלות לכם בפאנלים פגומים ובביטול אחריות הספק.

בנוסף, המערכת מנקה בלילות כדי למנוע מתח תרמי, ומשתמשת במים רכים ומטוהרים כדי למנוע הצטברות אבנית על הפאנלים.

  • אין סכנה לפגיעות גוף

הטיפוס על הגג לצורך ניקוי קולטים סולאריים עלול להיות מסוכן הן לעובד והן לקולטים עצמם. מערכת אוטומטית לניקוי קולטים סולאריים מבטלת את הצורך בפעילות זו, ובכך מקטינה משמעותית את הסכנה לפגיעות.

 

שתפו עם חברים
צרו עמנו קשר
*6793
כפר סבא התע"ש 20
ימים א’-ה’ 08:00-18:00
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים ונחזור אליכם
התחל שיחה בווצאפ
1
היי, איך אפשר לעזור?
התחל שיחה
שלום איך נוכל לעזור?
Skip to content