צריכת חשמל של מכשירים ביתיים תשובות

צריכת חשמל של מכשירים ביתיים תשובות במאמר הקרוב נספק לכם את כל התשובות. אילו מכשירי חשמל ביתיים צורכים הכי הרבה חשמל? מכשירי החשמל הביתיים השכיחים כמעט בכול בית מעלים את חשבון החשמל שלכם.

הנה מה שחשוב לדעת על צריכת חשמל של מכשירים ביתיים ועל דרכים להפחית את הצריכה.

צריכת חשמל של מכשירים ביתיים תשובות אילו מכשירי חשמל צורכים הכי הרבה?

המחקר מצא שרוב משקי הבית משתמשים בפועל רק בכ-65% מהוצאות החשמל שלהם מדי חודש, כאשר 35% האחרים מושלכים לפח, בגלל המכשירים המשתמשים בחשמל גם כשהם ׳כבויים׳. אז אילו מכשירי חשמל צורכים הכי הרבה חשמל? בואו ונראה.

מהו שיעור צריכת החשמל השנתית של מכשירי החימום והקירור?

צריכת חשמל של מכשירים ביתיים תשובות?
התשובה היא: כ-40%-50%

כשבודקים את נושא צריכת חשמל של מכשירים ביתיים, מתברר שצרכן החשמל הגדול ביותר במשק הבית הממוצע הוא מכשיר החימום והקירור. מזגנים ותנורי חימום משתמשים בהמון אנרגיה על מנת לשמור לאורך זמן על הטמפרטורה הנכונה בתוך הבית. למרות שכמות צריכת החשמל תלויה בסוג המכשיר בהם אתם משתמשים יותר, לחימום או לקירור החדרים, בדרך כלל החימום משתמש ביותר חשמל לאורך השנה ומהווה יותר מ-25% מצריכת החשמל השנתית שלכם.

מהו שיעור צריכת החשמל השנתית של דוד המים?

התשובה היא: כ-12%

מדידת צריכת חשמל של מכשירים ביתיים מתייחסת גם לדוד המים החשמלי. אם אין לכם דוד שמש ואתם משתמשים בדוד מים חשמלי, סביר להניח שהוא צרכן החשמל השני בגודלו בבית שלכם. אנשים מדליקים את הדוד כדי להתקלח, לשטוף כלים ועוד. בסך הכול, הפעילויות הללו מצטברות עם הזמן והופכות את דודי המים לשואבי אנרגיה משמעותיים מדי חודש בחודשו.

מהו שיעור צריכת החשמל השנתית של התאורה הביתית?

צריכת חשמל של מכשירים ביתיים תשובות? היא: כ-9%-12%

גם התאורה לוקחת חלק במדידה של אותה צריכת חשמל של מכשירים ביתיים. הנורות העכשוויות הפכו להרבה יותר חסכוניות בהשוואה לנורות שבהן השתמשו בעבר. היום, ה-LED, שהיא טכנולוגיית התאורה המובילה בשוק, משתמשת בהרבה פחות אנרגיה מאשר נורות הליבון ונורות ה-CFL. נורות ה-LED גם מחזיקות מעמד הרבה יותר זמן ובכך מאפשרות להפחית את הבזבוז. חוץ מזה, נורות ה-LED עולות פחות להפעלה. למרות זאת, התאורה מהווה חלק ניכר מצריכת החשמל הביתי מדי חודש, בגלל שמרבים להשתמש בה בכול בית.

שירותים נוספים שתמצאו אצלנו:

מתקן פוטו וולטאי מאמר מקיף>>

לוח סולארי מתקדם>>

צריכת חשמל של מכשירים ביתיים תשובות

התשובה היא: כ-8%

צריכת חשמל של מכשירים ביתיים לוקחת בחשבון גם את עלות הפעלת המקרר. למרות שהמקרר לא דורש כל כך הרבה אנרגיה סולארית>> כדי לפעול, בכול זאת הוא צובר צריכת חשמל לא מעטה ולו בגלל העובדה שהוא תמיד דולק.

מהו שיעור צריכת החשמל השנתית של שאר מכשירי החשמל?

כמובן ששיעור צריכת החשמל השנתית קשור לתדירות ההפעלה של המכשירים השונים, ובכול אופן, שיעור הצריכה השנתי הממוצע של המכשירים הבאים הוא:

  • מכונת כביסה ומייבש: 5%
  • תנור אפייה: 3%
  • מדיח כלים: 2%
  • טלוויזיה: 2%
שתפו עם חברים
צרו עמנו קשר
*6793
כפר סבא התע"ש 20
ימים א’-ה’ 08:00-18:00
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים ונחזור אליכם
התחל שיחה בווצאפ
1
היי, איך אפשר לעזור?
התחל שיחה
שלום איך נוכל לעזור?
Skip to content