קולט סולארי

קולט סולארי – אנרגיה סולארית מציעה מקור אנרגיה בר קיימא, מתחדש ושופע. ככול שעלות השימוש באנרגיה סולארית יורדת מדי שנה, כך יותר אנשים מעדיפים להתקין מערכת של קולטים סולאריים, על הגג או בחצר הבית שלהם.

קולט סולארי – שינוי האקלים

עם האיום הגובר של שינויי האקלים הנגרמים עקב פליטות הפחמן המוגזמות, מדינות רבות מחפשות היום חלופות של אנרגיה נקיה כדי שיוכלו לוותר על השימוש המסורתי בדלק מאובנים. מכול החלופות הללו, האנרגיה הסולארית היא ללא ספק היקרה ביותר, למרות שכאמור מחיריה יורדים עם הזמן.

הנה כמה יתרונות מרכזיים של המעבר ל- קולט סולארי במקום הסתמכות אך ורק על רשת החשמל הארצית המסורתית.

חיסכון בעלויות

קולט סולארי מציע תמריצים מפתים לשימוש באנרגיית השמש, כמו תשואה פיננסית והפחתת חשבונות החשמל. החיסכון המדויק, שיהיה מנת חלקכם כשתעברו לשימוש באנרגיה מהשמש, תלוי בדברים הבאים:

  • צריכת החשמל
  • גודל המערכת הסולארית
  • רכישה של מערכת סולארית או השכרתה
  • שעות שבהן הבית שלכם מקבל אור שמש ישיר יומיומי
  • גודל וזווית הגג
  • תעריפי החשמל של חברת החשמל

השימוש בקולט סולארי מספק הזדמנות לכול מי שמחפש דרכים להפחתת חשבונות החשמל החודשיים שלו, ולביצוע השקעה לטווח הארוך בסיכון נמוך.

קולט סולארי העלאת שוויו של הנכס שלכם

קולט סולארי ביתי נתפס כשדרוג של הדירה שלכם, ממש כמו הוספת מרפסת. לכן יש סבירות גבוהה לכך שרכישת מערכת אנרגיה סולארית תוכל להעלות את ערכו של הבית שלכם.

מחקרים מראים שערכם של בתים עולה כאשר מותקנים בהם פאנלים סולאריים. למשל, בארה״ב הראה אחד המחקרים שמערכת סולארית העלתה את ערך הבית בכ-15,000 דולרים.

למרות שתעריפי השוק (כמו תעריפי חשמל וגודל המערכת הסולארית) עשויים להשפיע על עליית ערך הנכס, עדיין בתים המצוידים ב- קולט סולארי יכולים להימכר בסכומים גבוהים יותר מאשר בתים ללא פאנלים סולאריים.

התקנת קולט סולארי ביתי עובד בכל מקום

המשאב הסולארי הוא עצום ובלתי נדלה. למשל בארה״ב, שעה אחת בלבד של שמש קיצית בשעות הצהריים, שווה לדרישת החשמל השנתית בארה״ב כולה. אפילו אנשים במקומות שבהם משאבי השמש נמוכים יחסית, כמו למשל אלסקה, יכולים ליהנות מחיסכון בעלויות שנובע מהתקנה נרחבת של מערכות סולאריות.

כך גם כשמדובר על המדינה שלנו. אין ספק שבארצנו הקטנטונת שבה השמש זורחת רוב ימות השנה, המשאב הסולארי הוא פשוט פתרון מעולה.

למעבר לעמוד מערכות סולאריות ביתיות לחצו כאן >>

מערכת סולארית למען הסביבה

קולט סולארי כל קילוואט שעה (קוט״ש) של שמש שיוצרת המערכת הסולארית, יכולה להפחית באופן משמעותי את פליטת גזי החממה, וביניהם CO2 ומזהמים מסוכנים אחרים כמו תחמוצות גופרית, תחמוצות חנקן וחלקיקים. בנוסף, ייצור אנרגיה בעזרת המערכת הסולארית כמעט ולא זקוק למים, כך שמערכת זו גם מונעת את הזליגה של מזהמים נוזליים לאדמה ולמקורות מי התהום.

היתרון המשמעותי ביותר של האנרגיה הסולארית מתבטא בכך שהיא מהווה חלופה בת קיימא לדלקים מאובנים. בעוד שלדלקים אלה יש תאריך תפוגה שהולך ומתקרב במהירות רבה, השמש צפויה להיות בסביבה גם בעוד כמה מיליארדי שנים.

שתפו עם חברים
צרו עמנו קשר
*6793
כפר סבא התע"ש 20
ימים א’-ה’ 08:00-18:00
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים ונחזור אליכם
התחל שיחה בווצאפ
1
היי, איך אפשר לעזור?
התחל שיחה
שלום איך נוכל לעזור?
Skip to content