תכנון מערכת סולארית

התקנת מערכת סולארית ביתית עשויה להתגלות כהשקעה הטובה ביותר שלכם. זוהי דרך שמבטיחה שהבית שלכם יהיה עצמאי בכול הנוגע לשימוש באנרגיה. בנוסף, פאנלים סולאריים חוסכים לכם הרבה כסף כי הם מפחיתים דרמטית את חשבונות החשמל שלכם. עם זאת, ראוי לציין שיעילות המערכת תושפע מאוד מאופן התקנת המערכת הסולארית כולה.

כדי להבטיח שהכול יפעל בצורה חלקה לאחר השלמת העבודה, יש להקפיד ולהתחיל קודם כל ב-תכנון מערכת סולארית באופן מקצועי ויעיל.

תכנון מערכת סולארית הוא השלב הראשון בתהליך ההתקנה של המערכת הסולארית. כאשר אתם שוכרים את שירותיה של חברה מקצועית ובעלת מוניטין, תוכלו להבטיח שהפאנלים שלכם יעבדו בצורה מושלמת.

שלבים להתקנת מערכת סולארית ביתית

הערכת יעילות האנרגיה בנכס שלכם

לפני שאתם מתחילים ב- תכנון מערכת סולארית ביתית, עליכם לשקול את צרכי האנרגיה הכוללים שלכם. קחו בחשבון גם את שדרוגי היעילות הפוטנציאליים. לפני תכנון מערכת סולארית, עליכם לדעת מה יהיה השימוש הכולל שלכם בחשמל, כך שתוכלו לבחור באמצעים חסכוניים שונים לפני שההתקנה תתבצע בפועל.

קבעו את כמות האנרגיה הסולארית שתוכלו להפיק

לפני תכנון מערכת סולארית יש להעריך את כמות האנרגיה הסולארית שניתן יהיה להפיק מהמערכת. שימו לב שהמערכת הסולארית משתמשת הן באור מפוזר והן באור ישיר של השמש, כדי לייצר אנרגיה. עם זאת, הכמות שתוכלו לייצר נקבעת על פי כמות האנרגיה שתגיע למערכת שלכם ועל פי גודל הפאנלים הסולאריים שלכם.

קבעו את צרכי החשמל הסולארי שלכם

יהיה עליכם לספק לקבלן שלכם מידע חיוני על צרכי החשמל הסולארי הביתי שלכם. חשבונות החשמל הנוכחיים יעזרו לקבוע את כמות האנרגיה שאתם צורכים מדי חודש.

ואם יש שינויים שאתם מתכננים לבצע בעתיד, קחו אותם בחשבון. כאשר אתם שוקלים גם צרכים עתידיים, אתם חוסכים זמן וכסף שיידרשו כדי לשדרג את המערכת שלכם, אם צרכי האנרגיה שלכם יגדלו בעתיד.

עוד שירותים שאנו מספקים:

מערכת חשמל סולארית מתקדמת >>  | מערכת סולארית ביתית קטנה >> 

קבלו הצעות מחיר והערכות מחברות סולאריות

כשאתם מחפשים את החברה שתתקין את הפאנלים הסולאריים בביתכם, חשוב לבחור בחברה עם הסמכה מלאה ובעלת הכישורים הנכונים. השוו בין הצעות המחיר שתקבלו מהחברות השונות, כדי לבחור בחברה שמציעה לכם את המחיר המשתלם ביותר עבור פרויקט ההתקנה שלכם. הקפידו לבחור בחברה שמעניקה אחריות ארוכת טווח הן על הפאנלים הסולאריים והן על שירותי ההתקנה שלה.

עבדו יחד עם הקבלן מההתחלה ועד לסיום הפרויקט

הניסיון והידע הרב שיש לקבלנים בתעשיית האנרגיה הסולארית, מבטיחים שהם יודעים את כל השלבים והדרישות הנחוצים לפני התקנת המערכת הסולארית הביתית. לפיכך, הקבלן יוכל לסייע לכם לעבור את כל השלבים הנדרשים ולקבל את כל ההיתרים הנחוצים לפי החוק.

הקבלן יוכל לקבוע את גודל המערכת שתתאים בצורה הכי מושלמת לצרכי הבית שלכם. הקבלן גם יבטיח שכל הרכיבים בפאנלים הסולאריים יהיו מותקנים היטב ומכוונים באופן שיבטיח שהמערכת תוכל למנף את כמויות האור המקסימלית מהשמש. רוצים לקבל הצעת מחיר עבור תכנון מערכת סולארית צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם.

שתפו עם חברים
צרו עמנו קשר
*6793
כפר סבא התע"ש 20
ימים א’-ה’ 08:00-18:00
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים ונחזור אליכם
התחל שיחה בווצאפ
1
היי, איך אפשר לעזור?
התחל שיחה
שלום איך נוכל לעזור?
Skip to content