ייצור חשמל מבוזר

ייצור חשמל מבוזר איך מייצרים את זה? אנו רגילים לחשוב על צריכת אנרגיה כעל מצרך המגיע ממקור ריכוזי. אנו מסתמכים על המדינה וחברת החשמל בכל הקשור לצרכי החשמל שלנו מבחינת הייצור, התשתיות והתחזוקה. בינתיים, מחירי החשמל מאמירים לשחקים ועמם גם כל המזהמים הנפלטים בייצור האנרגיה. עם זאת, אם נסתכל לא זמן רב אחורה, נראה שאספקת האנרגיה שלנו לאורך רוב ההיסטוריה האנושית הייתה דווקא מבוזרת. כל אדם היה מקושש עבור עצמו עצים או חומרי בעירה אחרים להבערת האש לחימום ולבישול, או בונה מפרשים לכלי השיט לניצול אנרגיית הרוח. כעת, אותה עצמאות בייצור האנרגיה אפשרית גם בתחום החשמל.

ייצור חשמל מבוזר

בשנים האחרונות, מעודדת רשות החשמל אזרחים, עסקים ויישובים להתקין על גגות מבניהם מערכות ייצור אנרגיה באופן עצמאי על-מנת לספק פתרון אנרגיה נוסף שאינו מזהם. קיימות מספר הסדרות מול רשות החשמל המאפשרות להוזיל משמעותית את עלויות החשמל ולהזרים את עודפי הייצור בחזרה אל הרשת הארצית ולקבל על כך החזרים. שחר אנרגיה מתקינה מערכות העומדות בדרישות של כל אחת מהסדרות רשות החשמל ומספקת ייעוץ בבחירת ההסדרה המתאימה ביותר לצרכים

ייצור חשמל מבוזר – לא רק לבתים פרטיים

ייצור חשמל מבוזר רשות החשמל מאפשרת להתקין מערכות ייצור חשמל עצמאיות בהספק של עד 16 מגה-ואט גם ביישובים, במפעלים, לצרכי החשמל של עסקים קטנים ואפילו בתי חולים ובסיסים צבאיים. ניתן להתקין את המערכות בחצרות ובגגות המבנים. משמעות הדבר היא אפשרות ליצור מגזר עסקי המספק את כל צרכי האנרגיה הסולרית שלו באופן עצמאי וללא פליטת מזהמים. בעולם בו רוב פליטת המזהמים מגיעה מהמגזר העסקי, מדובר בצעד משנה עולמות.

משאב הכרחי בהפחתת עלויות חסרת תקדים

ייצור חשמל מבוזר כיום – העסקים ושירותי הציבור השונים יוכלו לספק לעצמם אנרגיה ממקורות אנרגיה בלתי נדלים הקיימים חינם. מלבד ההתקנה הראשונית ושירותי התחזוקה להם יהיה צורך בסיוע אנשי מקצוע, העלויות היחידות יהיו לצורך צריכת החשמל בשעות החושך במקרה של מתקן סולארי או כשהאוויר עומד במקרה של טורבינות רוח. גם עלויות אלה, אמנם, ניתן לקזז. את עודפי החשמל שנייצר במערכת, ניתן למכור בחזרה לחברת החשמל או לצרכנים הממוקמים בקרבת מקום. כך מלבד המוצר או השירות השגרתי שמספק העסק, ניתן לספק גם שירותי ייצור חשמל ולהפוך את פתרון האנרגיה להשקעה מניבת רווחים.

לקבלת מידע עבור מערכת סולארית ביתית לחצו>>

ייצור חשמל מבוזר

לאורך כל עשור פעילותנו פיתחנו מערכות מהמתקדמות והחדישות ביותר בתחומן תוך התאמות יצירתיות וחכמות לצרכים המשתנים של הצרכנים השונים. את השירות המקצועי, אנו מספקים לטווח רחב של מגזרי צרכנים – קיבוצים ומושבים רבים בארץ שרושתו בשלמותם בחשמל ממקור עצמאי, בתי ספר, מפעלים, עסקים קטנים וכמובן, בתים פרטיים. בין שצרכיך פרטיים, ציבוריים או עסקיים, נלווה אותך באופן צמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר מהייעוץ הראשוני ובחינת הרגלי הצריכה הנדרשים ועד לסיום ההתקנה ואף לאחר מכן.

להצטרפות למהפכת ייצור חשמל מבוזר האנרגטית שחר אנרגיה מזמינה אותך לפנות אליה עוד היום.

שתפו עם חברים
צרו עמנו קשר
*6793
כפר סבא התע"ש 20
ימים א’-ה’ 08:00-18:00
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים ונחזור אליכם
התחל שיחה בווצאפ
1
היי, איך אפשר לעזור?
התחל שיחה
שלום איך נוכל לעזור?
Skip to content