מתקן הפקת אנרגיה סולארית – איך זה עובד

מתקן הפקת אנרגיה סולארית הפקת אנרגיה מהשמש המאזן האקולוגי על פני כדור הארץ נמצא בסיכון הולך וגובר. מעבד להתדלדלות משאביו הטבעיים, אנו במובנים רבים חונקים את הפנטה עליה אנו חיים. פליטות הפחמן אותן אנו מייצרים כחלק מתעשיית התחבורה והייצור גורם להתחממות כדור הארץ ולשינויי אקלים בהיקף חסר תקדים. כ-60% משיעור פליטות הפחמן בישראל מגיע מייצור חשמל בשיטות המסורתיות. לכן, המעבר להפקת אנרגיה בכוח סולארי יכול להוות שינוי משמעותי על הסביבה.

מתקן הפקת אנרגיה סולארית כיצד זה עובד?

מתקן הפקת אנרגיה סולארית איך זה עובד? הפקת אנרגיה מהשמש הם תאים סולריים מורכבים ממערכת של פנלים העשויים מתרכובת של מוליכים למחצה ובעיקר מסיליקה (צורן). חומרים אלו נושאים בתוכם תכונה מהפכנית אשר ידועה לנו כבר מעל 100 שנה. הם יכולים להמיר את הפוטונים המרוכזים באור השמש לאנרגיה חשמלית. באמצעות המרה זו, ניתן לרסן אנרגיה זו ולאחסנה ולהשתמש במקור נקי ומתחדש תדיר לכל צרכי האנרגיה שלנו.

יתרונות האנרגיה הסולרית

אם כן, השקעה באמצעים להפקת אנרגיה סולרית יכולה להביא עמה יתרונות רבים מתחומים מגוונים:

לעוד מידע על פאנל סולרי לחצו>>

בפן הכלכלי

  • מתקן הפקת אנרגיה סולארית – מערכות ייצור החשמל הסולארי מותקנות באופן פרטי בביתך, משמעות הדבר היא שייצור החשמל הופך למבוזר והפקת החשמל היא עצמאית, דבר שיפחית את חשבונות החשמל שלך פלאים ואף יאפשרו לך למכור את עודפי הייצור ולהחזיר את ההשקעה בטווח הארוך.
  • עסקים אשר אינם פעילים אחרי הצהריים ובסופי השבוע יוכלו לייצר חשמל למכירה שיהווה רווח נקי.
  • גם ברגעים בהם אנו צורכים חשמל מהרשת הארצית, כמו בלילה ובחורף, מובטחים לנו מחירי חשמל קבועים למשך 20 השנים הבאות.
  • בשעות השמש, כל החשמל שיופק יהיה חינם לחלוטין.
  • מחירי המערכות נעשים נגישים יותר ויותר וכיום ניתן למצוא פתרונות מימון נוחים שיאפשרו לך לרכוש את המערכת ולהגיע לעצמאות אנרגטית במהירות. לאחר החזרת ההשקעה, לא רק שיהיה בידיך מקור עצמאי לייצור אנרגיה בחינם, אלא שיהיה ברשותך מקור הכנסה פאסיבית יעיל ויציב.

מתקן הפקת אנרגיה סולארית – הפקת אנרגיה מהשמש בפן הסביבתי

  • המערכות מותקנות על גגות מבנים ואינם תופסים קרקעות אשר ניתן לייעד למטרות רבות אחרות.
  • כל המוליכים למחצה מהם מורכבים הפנלים המשמשים לייצור חשמל פוטו-וולטאי מופקים בטכנולוגיות כרייה טבעיות אשר אינן מזהמות את הסביבה או פוגעות בשטחי מחייה טבעיים.
  • ייצור חשמל עוצמתי ויעיל עם 0 פליטות פחמן מבטיחות ירידה משמעותית בהאצת אפקט החממה הגורם לשינויי האקלים.

מתקן הפקת אנרגיה סולארית חברת החשמל מציעה הסדרות מגוונות

ניתן להירשם למועמדות לשירות ולאחר אישור ועדה, יתקבל מידע מלא על הדרישות הבירוקרטיות והטכניות הכרוכות בשילוב המתקן ברשת החשמל הכללית. יש לזכור כי מספר המקומות בהסדרים השונים הוא מוגבל ולכן חשוב לפנות מהר ולוודא כי עומדים לרשותנו אנשי מקצוע מובילים בתחומם שיסייעו לנו לעמוד בכל הדרישות הטכניות.

שחר אנרגיה יספקו לך ליווי מקצועי ברמה הגבוהה ביותר

הפקת אנרגיה מהשמש – אנו רואים עצמנו חלוצים ומובילים בתחום האנרגיה הסולרית ועמדנו מאחורי פרויקטים רבים בישראל. אנו נמלא עבורך את כל המשימות על מנת להבטיח כי המתקן ישולב ברשת החשמל בצורה הבטוחה והיעילה ביותר ונמצא פתרונות יצירתיים על מנת להתאים את רכישת הציוד והתקנתו לתקציבך. לפרטים נוספים, אנו זמינים לפנייתך.

שתפו עם חברים
צרו עמנו קשר
*6793
כפר סבא התע"ש 20
ימים א’-ה’ 08:00-18:00
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים ונחזור אליכם
התחל שיחה בווצאפ
1
היי, איך אפשר לעזור?
התחל שיחה
שלום איך נוכל לעזור?
Skip to content