אנרגיה מתחדשת יתרונות וחסרונות

מקורות אנרגיה מתחדשים מה זה ואיך ניתן לעשות מזה כסף ? אנרגיה מתחדשת יתרונות וחסרונות פאנלים סולריים הופכים למחזה יותר ויותר נפוץ. אבל מדוע? מהם היתרונות של אנרגיה מתחדשת ואיך היא יכולה לשפר את הבריאות, את הסביבה ואת הכלכלה שלנו?

קיימים היום שיטות שונות להפקת אנרגיה סולארית נקייה כולל: מערכות סולאריות המנצלות את קרני השמש, טורבינות רוח המנצלות את הרוח, ואנרגיות המנצלות את גלי הים.

יתרונות האנרגיה המתחדשת

אנרגיה מתחדשת יתרונות וחסרונות

  1. אנרגיה סולארית יתרונות וחסרונות הפחתת התחממות כדור הארץ

אנרגיה מתחדשת מפחיתה את פליטות הגזים הרעילים, המשפיעים על התחממות כדור הארץ.

גזים אלה פועלים באטמוספירה כמעין שמיכה ענקית הלוכדת את החום. התוצאה היא שורה של השפעות משמעותיות ומזיקות הבאות לביטוי בסערות עזות ותכופות יותר, בבצורת, בעליית מפלס מי הים ואף בהכחדה.

בארצות הברית, כ-29% מהפליטות הגורמות להתחממות הגלובלית מגיעות ממשק החשמל. מרבית הפליטות הללו נגרמות כתוצאה משימוש בדלקים מאובנים כמו פחם וגז טבעי.

אנרגיה מתחדשת יתרונות וחסרונות

  1. שיפור בריאות הציבור

אנרגיה מתחדשת יתרונות וחסרונות זיהומי האוויר והמים, על ידי פליטות הגז של מפעלים תעשייתיים, קשורים לבעיות נשימה, לנזקים נוירולוגיים, להתקפי לב, לסרטן ועוד. מרבית ההשפעות הבריאותיות נובעות מזיהומי אוויר ומים, שטכנולוגיות אנרגיה מתחדשות פשוט לא מייצרות. מערכות סולאריות וטורבינות רוח מייצרות חשמל שלא כרוך בזיהום אוויר ומים.

אנרגיית הרוח והשמש לא זקוקות למים כדי לפעול, לכן: הן לא מזהמות את מקורות המים ולא מתחרות על משאבי המים היקרים עם החקלאות, התעשייה וצרכני המים הביתיים.

אנרגיה סולארית יתרונות וחסרונות  – דלקים מאובנים, לעומת זאת משפיעים מאוד על משאבי המים. לדוגמה:

מהם מקורות אנרגיה מתחדשים?

מקורות אנרגיה מתחדשים הם דרך בת קיימא וידידותית לסביבה לספק חשמל. הם אינם פולטים גזי חממה, התורמים לשינויי האקלים. מקורות אנרגיה מתחדשים מספקים כוח לעולם, אך לא כולם נוצרו שווים. הם משתנים בהשפעותיהם הסביבתיות ובכמות האנרגיה שהם יכולים להפיק. אצלנו בשחר אנרגיה תוכלו למצוא את כל סוגי המערכות הסולאריות.

אנרגיה מתחדשת יתרונות וחסרונות

רוחות חזקות, שמים שטופי שמש וגלי הים, מסוגלים לספק אנרגיה עצומה המתחדשת ללא הרף. אנרגיה מתחדשת זו יכולה לספק את שלל צרכי האנרגיה לאורך שנים ארוכות ובנוחות רבה.

  1. מחירים יציבים

אנרגיה סולארית יתרונות וחסרונות מספקת חשמל במחיר סביר ויכולה לסייע לייצב את מחירי האנרגיה בעתיד. אמנם, מתקנים מתחדשים דורשים השקעה ראשונית, אבל אחר כך הם יכולים לפעול בעלות נמוכה מאוד.

אנרגיה מתחדשת יתרונות וחסרונות

רוח, שמש וגלי הים כמעט ולא מועדים להיכשל בקנה מידה גדול, מכיוון שהם בנויים באופן מודולרי. מערכות מבוזרות הפרושות על פני שטח גיאוגרפי גדול מבטיחות שמזג אוויר קשה במקום אחד לא יותיר אזור שלם מנותק מחשמל.

מערכות מודולריות מורכבות ממספר טורבינות רוח בודדות או מכמה פנלים סולריים, כך שגם אם חלק מציוד המערכת נפגע, שאר המערכת בדרך כלל תמשיך לפעול.

אנחנו ב׳שחר אנרגיה׳ מציעים לכם פתרונות יעילים במיוחד לאנרגיות מתחדשות. אם גם אתם רוצים להצטרף לקהל הלקוחות שהשכיל לנצל לטובתו שיטות להפקת אנרגיה נקייה ולחסוך בהוצאות החשמל, צרו קשר ונציע לכם פתרון כולל, שמתחיל בהזמנה ומסתיים בחיבור המערכת לרשת, ובעיקר, מאופיין בשירות מקיף, אמין ומקצועי.

שתפו עם חברים
צרו עמנו קשר
*6793
כפר סבא התע"ש 20
ימים א’-ה’ 08:00-18:00
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים ונחזור אליכם
התחל שיחה בווצאפ
1
היי, איך אפשר לעזור?
התחל שיחה
שלום איך נוכל לעזור?
Skip to content