מערכת סולארית מסחרית

בעשור האחרון, מעודדת רשות החשמל עסקים בישראל להשקיע משאבים ולהתקין מערכות סולאריות מסחריות לייצור חשמל עצמאי על גגות מבני העסק והמפעלים שברשותם. אלו שהשקיעו בתחילת התהליך את הכספים, החזירו מאז את כל חובותיהם ונהנים כעת ממקור אנרגיה נקי וללא כל עלות.

מהי מערכת סולארית מסחרית?

מערכת סולארית מסחרית תוגדר כמערכת המייצרת בין 15-50 קוט”ש. המערכת לא תדרוש שטח נוסף במתחם העסק, שכן היא מותקנת על גג הבניין. המערכת מהווה תוספת למבנה לכל דבר ועניין ולכן תידרש מבעל העסק תכנית אדריכלית ותכניות חשמל מפורטות. שחר אנרגיה פועלת בשיתוף עם מהנדסים וקונסטרוקטורים וצברה בתקופת פעילותה ידע הנדסי רב על-מנת לספק לך פתרונות גם בתחום זה ובהשגת כל ההיתרים מהרשויות בתהליך הטמעת המערכת בעסק.

 

אלו רק כמה מהיתרונות שיקבל העסק שלך מהתקנת מערכת סולארית עסקית:

התקנת המערכת תחולל כמה שינויים מרחיקי לכת בעסק או במפעל.

הפחתת עלויות משמעותית

הוצאות החשמל בעסק ובעיקר במפעלים יכולה להגיע לסכומי עתק. על ידי ייצור חשמל באופן עצמאי נחסכים בשנה אלפי ואף עשרות אלפי שקלים שניתן להשקיע בעסק.

נטילת חלק בהפחתת הזיהום

מלבד האחריות הסביבתית שהפכה לנושא חשוב ואף גורלי בעידן שלנו בו עתיד המערכת האקולוגית נמצא בסיכון גבוה, נקבל תדמית של עסק המעורב בקהילה ובעל אחריות חברתית וסביבתית, דבר שצרכנים רבים מעוניינים לעודד אותו וגורם להם לבחור בעסק ספציפי על פני מתחריו.

אפיק הכנסה נוסף

עסקים רבים מדווחים על עודפי ייצור משמעותיים בחשמל. את העודפים ניתן למכור לחברת החשמל או לצרכנים אחרים בקרבת מקום תמורת תשלום. מלבד הוזלה משמעותית בהוצאות החשמל, נצברים לרוב רווחים נאים עם תשואות המגיעות למעל 10%.

שחרור העסק מתלות בחברת החשמל

המערכת תאפשר לך לייצר חשמל בלתי מזהם מקרינת השמש הזמינה לכולנו בכל שעות היום ומתחדשת תדיר, ללא המתנה מייגעת לקבלת שירות טלפוני או לאנשי תחזוקה במקרים של תקלה, עם שליטה מוחלטת בייצור, בתפעול ובתחזוקת המתקנים המשרתים אותך ובהתאמה מדויקת לצרכי העסק.

שחר אנרגיה צברה במהלך השנים ניסיון מקצועי עשיר ואיכותי בהתקנת מערכות סולאריות מסחריות

נותני השירות שלנו מגיעים ממגוון תחומים. לכן, אנו מספקים את כל השירותים שרק ניתן להזדקק להם בתהליך התקנת המערכת. בפנייה אלינו נספק לך חבילת שירותים רחבה המותאמת לצרכיך ונשמש כ-One Stop Shop לכל התהליך עד להתקנה וגם אחריה.

  • נקיים שיחת ייעוץ בה נבין את כל הדרישות האנרגטיות שהעסק שלך צריך על-מנת שנתאים את המערכת האופטימלית בהספק המתאים ונסייע לך לבחור את ההסדרה המושלמת מול חברת החשמל.
  • נערוך סקר היתכנות להערכת כל הדרישות הטכניות והמנהליות לשילוב המערכת ברשת החשמל.
  • אנשי המקצוע המובילים בתחום יתקינו את המערכת על הגג.

לכל שאלה או התייעצות לגבי הדרך להביא את פתרונות האנרגיה של המאה ה-21 אל העסק שלך, אנו זמינים לפנייתך.

שתפו עם חברים
צרו עמנו קשר
*6793
כפר סבא התע"ש 20
ימים א’-ה’ 08:00-18:00
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים ונחזור אליכם
התחל שיחה בווצאפ
1
היי, איך אפשר לעזור?
התחל שיחה
שלום איך נוכל לעזור?
Skip to content