מערכת אנרגיה ירוקה

כיום רובנו כבר יודעים, המערכת האקולוגית שלנו לא תוכל לקיים את עצמה עוד זמן רב עם פתרונות הייצור הקיימים. שריפת דלקי מאובנים יוצרת חומרים סינתטיים חדשים המסוכנים לבריאות ושעל רובם איננו יודעים עדיין מספיק כדי להבין את השלכותיהם המלאות. פליטת הפחמן והמזהמים מהשריפה גורמת לשינויי אקלים חסרי תקדים. ייצור האנרגיה אינו שונה באופיו. בשנים האחרונות החלה ממשלת ישראל לחפש פתרונות נוספים על מנת להיאבק בתופעה. פתרון אחד ניתן באמצעות גילוי הגז הטבעי. פתרון נוסף הוא קידום ועידוד האוכלוסייה להתקין בביתם ובעסקיהם מערכות אנרגיה ירוקה. עם זאת, רבים עוד נרתעים מלעשות זאת ממגוון סיבות. מערכת אנרגיה ירוקה

חוסר ידע ומורכבות הנושא

אנו רגילים כל כך לתלות בחברת החשמל עבור אספקת האנרגיה שלנו, שהמחשבה על התקנת ותחזוקת מערכת לייצור חשמל באופן עצמאי בביתנו ממלאת אותנו חששות. מה אנחנו בעצם יודעים על ייצור חשמל? איך מתקינים? בטח מעורבת בעניין הרבה בירוקרטיה. למי פונים במקרים של תקלות וצרכים תפעוליים? לכל המטרות הללו, שחר אנרגיה צברה ניסיון רב בכל שנות פועלה ומלווה לקוחות רבים באופן צמוד לאורך כל התהליך ומסייעת להם לקבל את המערכת התפורה לפי מידותיהם כדי לענות על הצרכים הייחודיים של כל לקוח.

האם מדובר בהוצאה כספית גבוהה?

המערכות יקרות וההשקעה הכספית מרתיעה. עם זאת, כדאי לדעת שמחירי המערכות יורדים באופן תדיר. בנוסף, הסדרות חכמות עם רשות החשמל תאפשר לך להתקזז עמה מול ייצור עודפי החשמל ולהוריד משמעותית את חשבונות החשמל, כל שההשקעה תשתלם. יתרה מכך, פעמים רבות יעלו עודפי הייצור על הצריכה מהרשת וניתן יהיה להפיק מהמערכת רווחים. אם כן, לא מדובר רק באמצעי להפחית את הוצאות החשמל, אלא השקעה רווחית של ממש!

התקדמות הטכנולוגיה ששיפרה את רמת היעילות

בעבר, היו המתקנים בעלי נצילות אנרגטית נמוכה ונוצר הרושם שאינם יעילים בצרכי האנרגיה של בית או עסק במידה מספקת. בשנים האחרונות, עם זאת, חלו התפתחויות טכנולוגיות מרחיקות לכת שהעלו באופן משמעותי את רמת הנצילות של מערכות האנרגיה הירוקה ומאפשרות עצמאות אנרגטית מוחלטת בהישג ידך.

רוצה לקחת חלק בשינוי? שחר אנרגיה תלווה אותך בשמחה!

אנשי המקצוע המנוסים שלנו כבר למעלה מעשור מקפידים להתעדכן בכל החידושים הטכנולוגיים האחרונים בתחום מערכות  אנרגיה ירוקה ובעלי ידע טכני והנדסי רחב היקף. בפנייה אלינו נספק לך מגוון שירותים רחב בפורמט Turnkey Project, כלומר, ליווי צמוד עד “קבלת המפתח”, מהייעוץ הראשוני ביותר ועד תחזוקת המערכת השוטפת בכל ימי חייה. בין השירותים המוצעים נוכל לספק לך:

  • סקר היתכנות – להערכת כל הדרישות הטכניות והמנהליות להתקנת המערכת ושילובה ברשת החשמל הארצית.
  • סיפוק כל החומרים והציוד הנדרש להתקנה.
  • התקנת המערכת על הגג במקצועיות ללא תחרות.
  • סיוע בהשגת כל ההיתרים מהרשויות השונות.
  • תחזוקה ותפעול שוטפים.

אנו מזמינים אותך לפנות אלינו ונשמח לתת לך שירות ברמה הגבוהה ביותר.

שתפו עם חברים
צרו עמנו קשר
*6793
כפר סבא התע"ש 20
ימים א’-ה’ 08:00-18:00
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים ונחזור אליכם
התחל שיחה בווצאפ
1
היי, איך אפשר לעזור?
התחל שיחה
שלום איך נוכל לעזור?
Skip to content