מערכת פוטו וולטאית

משאביו של כדור הארץ מדלדלים מיום ליום. כריית משאבי הטבע מזהמת את הסביבה ומתקרבת אל נקודת השיא של התפוקה שניתן להוציא ופליטת גזי חממה ומזהמים שונים הנוצרים בתהליכי הייצור גורמים לשינויי אקלים חיצוניים ולהתחממות הפלנטה. כיום מובן לכל בר דעת שמצב כזה מסכן את המשך החיים כולם בעולמנו. אחד הגורמים המשמעותיים בפליטת מזהמים הוא מפעלי ייצור חשמל. 65% מפליטת תחמוצות הגופרית הגורמות לליקויים חמורים בתפקודי הריאה ולפגיעה בעוברים בקרב נשים הרות, מגיעה מתחנות הכוח הפחמיות. כמו כן, אלה מהוות 38% מפליטת החלקיקים המסרטנים לאוויר. על מנת להיאבק בתופעה, מעודדת הממשלה בדרכים שונות צרכנים להקים מערכות פוטו וולטאיות.

מהי מערכת פוטו וולטאית?

מדובר במערכת פאנלים המורכבים ממוליכים למחצה, בעיקר צורן, הממירים את הפוטונים מקרינת השמש לאנרגיה חשמלית. הסדרים שונים שפיתחה חברת החשמל, מאפשרת לכל אזרח או עסק במדינת ישראל להתקין על גג מבנה שברשותו מערכת פוטו וולטאית ולייצר חשמל בלתי מזהם באופן עצמאי. מכיוון שהצרכן נושא בכל העלויות והאחריות בהתקנת המערכת, לרוב יהיה צורך לשכור את שירותיה של חברה שתסייע ברכישת הציוד ובהתקנה. שחר אנרגיה פועלת שנים רבות בתחום מערכות אלה ומציעה שירותים מגוונים על מנת להקל על התהליך המורכב ולאפשר לכל המעוניינים להפוך ליצרני חשמל פרטיים לעשות זאת באופן פשוט וקל. מערכת פוטו וולטאית

בהתקנת מערכת פוטו וולטאית ניתן ליהנות ממספר יתרונות משמעותיים

אחריות סביבתית

  • חומרי הפאנל נכרים באופן טבעי ולא מזהם והמערכת אינה פולטת דבר. כך למעשה, אנו מקבלים ייצור חשמל עם 0% זיהום.
  • המערכת מותקנת על הגג ואינה גוזלת שטחי קרקע.

 

חיסכון בעלויות האנרגיה

  • המערכת למעשה תהפוך אותך ליצרן חשמל עצמאי ותפיק עבורך חשמל בכל שעות האור בחינם.
  • בנוסף לכך, את עודפי הייצור שלרוב יהיו, ניתן יהיה להחזיר לרשת החשמל הארצית, להתקזז על הסכום עם חברת החשמל ולהוזיל את חשבון החשמל אף יותר.

 

השקעה רווחית חכמה

  • אחד הגורמים שהרתיעו בעבר צרכנים לרכוש מערכת פוטו וולטאית הוא המחירים הגבוהים. עם זאת, בשנים האחרונות המחירים נמצאים בירידה מתמדת וזמינים לקהל רחב יותר. כך, מעבר לכסף הרב שניתן לחסוך על ידי התקזזות עם חברת החשמל, ניתן למכור את עודפי הייצור שבמקרים רבים יצטברו לסכומים נאים לחברת החשמל או לצד שלישי ולהחזיר את ההשקעה במהירות וליצור ממנה תשואה רווחית משמעותית.

 

שחר אנרגיה הינה חברה מובילה בתחום התקנת מערכות פוטו וולטאיות

לאורך כל העשור האחרון, עמדה שחר אנרגיה בקו הראשון בפיתוח והקמת מערכות פוטו וולטאיות חדשניות ומותאמות לצרכים רבים. הידע הטכנולוגי וההנדסי הנרחב שלנו מאפשר לנו לתת שירות איכותי ומתקדם עם מאפיינים ייחודיים:

  • אספקת הציוד
  • הרכבת והתקנת המערכת
  • איסוף כל הניירת הנדרשת
  • תיאום מול הרשויות השונות
  • שירותי תפעול ותחזוקה למערכת גם לאחר התקנתה באופן קבוע או במידת הצורך לפי העדפותיך.

לפרטים נוספים ולהזמנות אנו זמינים לפנייתך בטלפון 073-7913600

שתפו עם חברים
צרו עמנו קשר
*6793
כפר סבא התע"ש 20
ימים א’-ה’ 08:00-18:00
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים ונחזור אליכם
התחל שיחה בווצאפ
1
היי, איך אפשר לעזור?
התחל שיחה
שלום איך נוכל לעזור?
Skip to content