מערכת סולארית ביתית

מערכת סולארית ביתית מה זה ? משחר ההיסטוריה שימשה השמש כמקור האנרגיה העיקרי של האדם. היא שימשה אותו בגידולי החקלאות עבור מזונו, לייבוש בגדים ומזון, לאידוי מים עבור כריית מינרלים ולחום, תאורה וביטחון. בעקבות התפתחות טכנולוגיות פורצות דרך שחלק ניכר מהן פרי פיתוח ישראלי, ניתן להפוך שוב את השמש למקור האנרגיה העיקרי ואף להמירה למקור הכנסה יציב. על ידי התקנת מערכת על גג ביתך, ניתן יהיה לייצר חשמל ללא כל נזק סביבתי ובעלויות נמוכות מאי פעם.

מערכת סולארית ביתית – שינוי מפתיע בכלכלת המשפחה

הוצאות החשמל בבית המשפחתי עשויות להיות גבוהות למדי, בעיקר בחורף, ועוד יותר אם נעשה שימוש במערכות הצורכות חשמל רב כמו פרוז’קטורים, מסנני בריכה או חימום תת רצפתי. כוחה הבלתי נדלה של השמש, יכול להפוך את היוצרות ויהפוך את ההוצאה הכספית הכבדה למקור הכנסה משתלם. על-מנת לסבר את האוזן: על שטח של 10 מ”ר בלבד, ניתן לייצר חשמל בהיקף של כ-900 ₪ בשנה. בהתחשב בעובדה שבדרך כלל מותקנת המערכת על שטח גדול בהרבה, הרי שמדובר על תשואה של 10% בשנה לפחות. את עודפי ייצור החשמל ניתן למכור לעסקים או בתים הנמצאים בשכנות אליך או להתקזז עם חברת החשמל. ההשקעה תחזיר את עצמה תוך כ-6 שנים.

מערכת סולארית ביתית קטנה נטילת אחריות אישית על זיהום הסביבה

אין ספק, אדם אחד לא יוכל לעצור את ההשפעות הסביבתיות מרחיקות הלכת של התעשייה העולמית, אבל עדיין יש בכוחך לשמש דוגמא ולהצטרף למגמה ההולכת ומתרחבת לשינוי הרגלי הצריכה לאורח חיים בר קיימא. על ידי ייצור חשמל מערכת סולארית ביתית קטנה אין לנו רק עצמאות בייצור האנרגיה ושינוי כלכלי מרחיק לכת, אלא אנו גם נוטלים חלק בשינוי ההכרחי שיש לעשות בסדרי העדיפויות האנרגטיים העולמיים על מנת לעצור את התחממות כדור הארץ וזיהום האוויר.

ניתן לפנות לרשות המקומית שלך

יישובים רבים בישראל החליטו לרשת את היישוב כולו בחשמל סולארי עם מערכות שמשרתות את היישוב כולו, , המשקים, המפעלים, המרחב הציבורי והבתים הפרטיים. לשחר אנרגיה ניסיון רב ופרויקטים כאלה נעשו על ידינו ביישובים רבים כמו קיבוץ כברי, חולדה ועוד. כך ניתן יהיה ליהנות מחשמל בטוח לסביבה לא רק בבית, אלא בכל תחומי הקהילה שלך.

מערכת סולארית ביתית קטנה

התעשייה הסולארית פורחת. מחירי האנרגיה הסולארית יורדים, ומספר בעלי הבתים שהתקינו מערכת סולאריות עלה. עם זאת, מערכות סולאריות על הגג יקרות להתקנה, ולא כל בעל בית יכול להרשות לעצמו לשלם על כך מראש.

ישנן דרכים רבות בהן בעלי בתים יכולים לממן את התקנת המערכת הסולארית. 1: אפשרות לקחת הלוואה מהבנק או להשתמש בקו אשראי הון על הבית בכדי ללוות כסף. רוצים לקבל הצעת מחיר אטרטיבית צרו איתנו קשר.

מה זה מערכת שמש ?

הפאנלים הסולאריים אוספים את אור השמש והופכים אותו לחשמל. המהפך ממיר את הזרם החשמלי מזרם ישר (DC) לזרם חילופין (AC). לאחר מכן ניתן להשתמש במתח AC זה בביתך. בנק הסוללות אוגר עודף אנרגיה שנוצרת על ידי הפאנלים הסולאריים בתקופות שטופות שמש לשימוש כאשר השמש אינה זורחת.

היתרונות של מערכת סולארית ביתית הם רבים. זה יכול לחסוך לצרכנים כסף על ידי הפחתת חשבונות החשמל. בנוסף מערכת זאת יכולה גם לעזור לסביבה על ידי הפחתת זיהום אוויר.

שחר אנרגיה תספק לך את כל הפתרונות להתקנת מערכת מערכת סולארית ביתית קטנה

  • נסייע לך במציאת פתרונות מימון.
  • נתאים מערכת המותאמת לצרכיך מבחינת הספק ושימושים.
  • נלווה אותך בכל התהליך הבירוקרטי והמשפטי.
  • נספק תכנון אדריכלי וחשמלי מלא של הפרויקט.
  • אנשי המקצוע המובילים בתחום מערכת סולארית ביתית קטנה יתקינו את המערכת על גג ביתך.
  • בחלוף הזמן, נספק עבורך שירותי תחזוקה ותפעול.

לך יישאר רק להתרווח וליהנות מפתרון האנרגיה שישנה את חיי משפחתך מהקצה אל הקצה וייקח את ביתך אל המאה ה-21.

על מנת לשמוע עוד על המהפך בפתרונות האנרגיה ולייעוץ בנושא, אנו מזמינים אותך לפנות אלינו בטלפון 073-7913600

שתפו עם חברים
צרו עמנו קשר
*6793
כפר סבא התע"ש 20
ימים א’-ה’ 08:00-18:00
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים ונחזור אליכם
התחל שיחה בווצאפ
1
היי, איך אפשר לעזור?
התחל שיחה
שלום איך נוכל לעזור?
Skip to content