ייצור חשמל סולארי – האם זה משתלם

ייצור חשמל סולארי האם זה משתלם? במאמר הקרוב נספק לכם את כל המידע בנושא. על מנת לייעל את פעילות רשת החשמל הארצית, כדי לקדם ייצור חשמל אחראי סביבתית וכדי לאפשר לך ליהנות מעצמאות אנרגטית ואפשרויות גמישות מאי פעם בניהול כלכלת הבית שלך, נוקטות רשויות המדינה בצעדים לביזור שירותי החשמל. כיום, ניתן בקלות רבה יותר מאי פעם להפוך את גג ביתך לתחנת כוח פרטית ולהשתלב ברשת החשמל הארצית כיצרן פרטי באמצעות התקנת מערכת ייצור חשמל סולארית. שינוי מהפכני זה אינו רק אחראי סביבתית ויסייע לך לייצר את צרכי האנרגיה שלך בעצמאות מוחלטת, אלא עשוי לחסוך לך סכומי כסף עצומים.

ייצור חשמל סולארי חברת החשמל מקדמת את ביזור ייצור האנרגיה

המשרד לאיכות הסביבה דוחף את רשות החשמל לנקוט בצעדים שידחפו את ייצור האנרגיה הירוק בישראל עד ששיעורו יעלה מ-3% ל-10% מסך ייצור החשמל בישראל עד שנת 2020 ולהפחית משמעותית את פליטות הפחמן.

חיסכון משמעותי בחשבונות החשמל

מערכת לייצור חשמל סולארי על שטח של 10 מ”ר בלבד מייצר קילוואט אחד בשעה. משמעות הדבר היא שניתן בשנה אחת לייצור 1650 קוט”ש – ייצור חשמל בשווי של 910 ₪ חשבונות חשמל. מכיוון שמערכת ממוצעת מתפרשת על שטח של כ-60 מ”ר, אנו כבר מדברים על חיסכון של 5,500 ₪ בשנה. משמעות הדבר היא שמעבר לקיזוז חשבונות החשמל, ניתן להחזיר עודפי חשמל אל הרשת הארצית או למכור אותם לשכניך ולעסקים בסביבתך ולייצר רווח משמעותי. המערכת, ששוויה כמה עשרות אלפי שקלים, תחזיר את השקעתה תוך 6-8 שנים ותניב עבורך תשואה של כ-10-15% בשנה, כפי 2 מהתשואה השנתית על השקעות נדל”ן בישראל.

ייצור חשמל סולארי הסדרות מול רשות החשמל

ייצור חשמל סולארי – על מנת לעמוד באתגר שהציבה הממשלה בפני רשות החשמל, מציעה הרשות מגוון הסדרות משתלמות שיעודדו את הציבור לרכוש מערכות אלו ולהתקינן על גגות ביתם. כעת, אין עוד צורך בהיתר בנייה על מנת להתקין מערכת בהיקף ביתי ועל ידי התקנת מונה נטו, ניתן לקזז את צריכת החשמל בימי החורף ושעות הלילה מתוך עודפי הייצור שלך וליהנות מתעריפי חשמל מוזלים וקבועים ל-20 שנה. רבים כבר נרשמו לתוכנית ומספר המקומות מוגבל ולכן מומלץ לפעול במהירות ולקחת חלק במהפכת האנרגיה המרגשת הזו.

התקנת המערכת דורשת ליווי מקצועי מקיף

כדי לאפשר לך ליהנות ממערכת זו שתהווה השקעה מניבה ומשתלמת לטווח הארוך ותספק לך פתרון אחראי סביבתי לכל פתרונות האנרגיה, נדרש סיוע של אנשי מקצוע שידאגו לנהל את התהליך בצורה הטובה ביותר. הצוות המקצועי של שחר אנרגיה, המוביל את התחום כבר שנים רבות ישמח לעמוד לרשותך.

מהשגת כל ההיתרים וטיפול בכל הבירוקרטיה על מנת לקבל אישור להתקנת המערכת, עבור בפתרונות מימון נוחים וגמישים ועד לעריכת בדיקת היתכנות והתקנת המערכת, אנו מוכנים ומזומנים לכל משימה הנדרשת עבורך בכל עת. בנוסף, נתאים עבורך שירותי תפעול ותחזוקת המערכת על פי צרכיך הייחודיים. לקבלת הצעת מחיר משתלמת ולייעוץ מקצועי בתחום, אנו מזמינים אותך להשאיר את פרטיך עוד היום ונחזור אליך בהקדם.

רוצים לקבל הצעת מחיר עבור ייצור חשמל סולארי צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם.

שתפו עם חברים
צרו עמנו קשר
*6793
כפר סבא התע"ש 20
ימים א’-ה’ 08:00-18:00
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים ונחזור אליכם
התחל שיחה בווצאפ
1
היי, איך אפשר לעזור?
התחל שיחה
שלום איך נוכל לעזור?
Skip to content